1 Ayakkabı 2 Kombin

01 Oca 2015

Herkese yeniden merhaba, 2015’i 1 ayakkabı 2 kombin serisi ile açayım istedim. Bugün aşağıdaki botları iki farklı tarzda nasıl kullanabileceğimize dair fikir vermeye çalışacağım sizlere.

2014-12-25_22h00_14

Bilekten botlar bir kaç sene içinde vazgeçilmezlerimiz arasına girmeyi başardı. Hem şık hem de salaş tarzlarda bir arada kullanılabilmesi elbette en güzel yanlarından.

2014-12-25_22h13_43

 

İlki her güne herkesin kullanabileceği bir kombin. Baştan ayağı siyah olmak benim pek sevdiğim bir şey değil, illa ki arada bir şeyi renkli tutmaya çalışırım belki bir küçük aksesuar belki pantolon hatta bazen belki de ayakkabının tabanı. Bu kombinde ise siyahların içinden büyük bir parıltı ile kendini açığa vuran parçamız pantolon renkli pantolonlar sıkıcı gardıropları bir anda şenlendirebilecek parçalardan. Eğer sürekli aynı renkler arasında dönüyormuş gibi hissediyorsanız renkli bir pantolonla işin içine heyecan katabilirsiniz.

2014-12-25_22h14_13İkinci kombinimizse benim bebeğim. Ekose desenleri çok ama çok sevdiğimi söylemiş miydim? Okul eteklerinin tek sevdiğim yanı desenleriydi kışın en güzel desenini alt beden için kullanmak her zaman en kolay seçenek olamayabilir ama üst bedende kullanması en kolay parçalardan aslında. İçinde bir kaç renk taşıyan ve her tarza uyabilen bir desen ne de olsa. Rahat ve şık olmayı seviyorsanız bu kombin tam size göre, etek üstü bluz ve kısa topuklu botlarla bütün gün dertsiz tasasız gezin eğlenin!

xoxo,madam kişot

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir