1 Ayakkabı 2 Kombin

12 Oca 2015

Herkese yeniden merhaba, yepyeni bir “1 Ayakkabı 2 Kombin” ile karşınızdayım.  Bugün klasik bir babetin rahat-spor-şık ve cici kız tarzlarında nasıl kullanılabileceğine dair fikir vermeye çalışacağım sizlere.

2015-01-11_23h41_40

Rahat-spor-şık tarzda sneakerslarla başbaşa  en çok tercih edilenler arasında babetler yer alıyor. Topuksuz oluşları hafiflikleri ve aynı zamanda oldukça feminen bir görüntü sağlamaları bence babetleri çok kullanışlı kılıyor. Minimal kesimlere sahip bir tunik, klasik bir pantolon ve kullanışlı çanta üçlüsünün en güzel tamamlayıcılarından birisi balerin babetler

2015-01-11_23h50_57

Söz konusu cici kız olmak oldu mu fiyonklardan ve çiçeklerden sonra gelen bir şey varsa o da balerin babetler. Sneakersdan daha kibar topukludan daha masum. Özellikle yirmili yaşlar için ideal bir model. Çiçekli bluzunuzu fiyonklu uzun bir etek ve küçük zarif bir çantayla tamamlayın ve son noktayı babetlerinizle koyun. Bu tarz pastel kombinlerde en önemli şey yumuşak renk geçişleri yapmak.  Yoksa tek bir parçanın patlamasına sebep olunabilir.

Bir dahaki yazıda görüşmek üzere.

xoxo, madam kişot

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir