1 Ayakkabı 2 Kombin Spor ve Şık

05 Ara 2014

Bir ayakkabı iki kombinin ikinci yazısındayız. Ben bu yazıları yazarken büyük keyif alıyorum, siz de zevkle okuyorsunuzdur umarım.

2014-12-02_16h07_15

İlk kombin spor tarza sahip bayanlara yönelik…

2014-12-02_17h24_38

Salaş bir kazak, bol paça pantolon, rahat ve kullanışlı bir dış kıyafet spor giyinen çoğu bayan için demirbaşlar arasında. Bu kombinde ne kadar spor olacağınızı belirleyen iki kilit nokta var birincisi; ayakkabı ikincisi ise çanta. Her ne kadar bir çok kişi aynı renk ve çantanın kullanılmasını yanlış buluyor olsa da çoğu zaman benim daha çok hoşuma gidiyor.

2014-12-02_17h09_43

İkinci kombinde ise; işleri biraz daha süslü hale getiriyoruz. Bu sene kazak elbiseler her mağazanın raflarında yer alıyor, elbise için kısa olsa da tunik olarak kullanmak için ideal. Bir zamanlar fazlasıyla göz önünde olan kürk yelekler bu sezon da varlar ama o kadar ön planda değiller. Kahve tonlarının ağırlıkta olduğu kombinininizi kırmızı, bordo tonlarında bir şalla canlandırarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

xoxo, madam kişot

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Yorumlar

  1. Madam siz bir harikasıniz çok sevdim bu bir tasla iki kuş vurma işini sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir