1 Bone 5 Kullanım

01 Nis 2015

Merhaba Hanımlar, bu yazımda tesettürün en önemli parçası olan boneleri konu aldım. Fakat biraz da mizah kattım 🙂 Su ısıtıcısında makarna, yumurta haşlayarak her şeyde en yüksek kapasiteyi bekleyen tabiatınıza hoş gelecek bir öneriyle karşınızdayım. 🙂 Bir bone düşünün ki baş ağrısı yapmasın, eşarbın ya da şalın içinde  kaymasın, dikiş iziyle alnınızda iz yapmasın bir de üstüne farklı şekillerde kullanılabilsin. Bugünün kahramanı pratik bonelerin içinden boru şekliyle sıyrılan zatı muhterem.

z-pratik-bone-01--siyah--ecardin-17715-3

Kısaca bahsetmek gerekirse ben boru boneyi özellikle yüz maskesi yaparken saçlarımı korumak için saç bandı olarak kullanıyorum. Yine aynı şekilde yüzümü yıkarken saçlarımın ıslanmasını da engelleyebiliyorum. Yüzümü yıkadıktan sonra da toka aramakla uğraşmayıp saçlarımı topluyorum. Bu kadarı yeterli mi? Yetmediği zamanlarda pekala benim gibi uyku gözlüğü yerine kullanabilirsiniz. Tiffany‘de Kahvaltı filminde Audrey Hepburn’ün uyku gözlüğü hepimizin kalbini çalsa da o tipteki uyku gözlükleri çok kaliteli olmadığı sürece burun ve yanaklarda iz yapabiliyor.

tumblr_m1f7vqDGwR1qa70eyo1_1280-700x393

Ne kadar güzel olursa olsun Audrey Hepburn‘ün uyku gözlüğü boyunluk ya da toz maskesi olarak kullanılamıyorken boru boneyle bunlar ve henüz keşfetmediğim sayısız seçenek mümkün.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, selametle.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir