100 TL, 500 TL'ye Karşı Koyabilir mi?

07 Eki 2016

Yeni sezona adım atmışken ‘100 TL, 500 TL’ye karşı koyabilir mi?’ sorusunun cevabı, hünerli ve akıllı kadınların buluşma noktası tesetturgiyim.com‘da saklı. Bu sonbahar, moda dünyasının önde gelen markalarının bizi büyülediği bir mevsim olarak akıllarda uzun süre kalacak gibi görünüyor. Görür görmez heyecanlandığımız modellerin fiyatına bakınca,birden hüzünlenmemek elde değil. Fiyatları 500 TL’den de fazla olabilen bu modelleri mercek altına alırken, uygun fiyata hemen hemen aynı kalitede ürünler ile nasıl yeni sezona uyum sağlayabileceğimizin püf noktalarını vereceğiz.

500-tl

Moda dünyasında  daha fazla ışıltı barındıran parçalar, uzun süredir ön plana çıkıyor. Özellikle kot kıyafetlerde gördüğümüz taş işlemeleri, hemen her kadının gardırobuna eklemek istediklerinden biri. Kaliteli kot ceket, her yaştan ve her tarzdan kadına çok yakışıyor. Yeni sezon fiyatları 499 TL olan bu ceketleri, çok daha uygun fiyata edinebilmek mümkün.

Sade bir parçayı uygun bir fiyata satın aldıktan sonra, internetten taş işlemeleri modellerine göz atın. Taş işlemeleri, sade kot bir ceketin üzerine kolayca uygulayabileceğiniz modellerden oluşuyor. Bu taşları dikerek veya silikon tabanca ile tutturabilirsiniz. Bu taşların kot yeleklere de çok yakıştığını ekleyelim. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, bunca emeği kalitesiz bir kot cekete harcamamanız. Buraya tıklayarak, çok daha uygun fiyata ve kaliteli birçok kot ceket ve yelek modellerine bakabilirsiniz.

suet_ayakkabi

Kürk ponpon aksesuarlar, çantalarda sıkça kullanıldı. Yeni sezonda da ayakkabılarımızda daha sık kullanılacak. 299 TL’den başlayan fiyatlarla bulabileceğiniz yeni sezon kürk ponponlu ayakkabılarla, sadece 29,90 TL ile rekabet edebilirsiniz. Kürk veya deri dükkanlarından ya da ponpon çanta aksesuarının metal kısmını çıkartarak kolayca ayakkabılarınızda kullanabilirsiniz. Yine silikon tabancası en büyük yardımcınız olacak. Buraya tıklayarak hayal gücünüzü harekete geçirebileceğiniz birçok ayakkabı modeli bulabilirsiniz.

karsi

Tam da trençkot mevsiminde değil miyiz? Yeni sezonun trençkotları, deri kemerli modelleri ile dikkat çekiyor. Gardırobunuzda bulunduracağınız taba rengi deri bir kemer, oversize tuniklerinizden trençkotlarınıza kadar kullanabileceklerinizden. Doğru kemeri bulmak sandığınız kadar da zor değil. Kalın belli hanımlar görseldeki gibi ince kemerleri, ince belli hanımlar ise kalın kemerleri tercih edebilir. Risk almamak için tercihinizi sade olanlardan yana kullanın. Görseldeki trençkot yine 499 TL olanlardan. Biz 79.90 TL’den başlayan fiyatlarla yenilenmiş olarak sezona girebilir, üstelik iki ürün alıp trençkotumuzu bedavaya bile getirebiliriz. 🙂 Stil oyunları ile hem şık hem de kendimizden bir şeyler katabileceğimiz trençkotlar buraya tıkladığınızda sizinle olacak.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir