2015'16 Kayra Sonbahar/Kış Koleksiyonu

06 Tem 2016

2015 – 2016 Kayra sonbahar-kış koleksiyonu, dinamik ve şık koleksiyonunu yaz sezonuna da yansıttı. Uzun soluklu parçalara sahip Kayra, önümüzdeki kış için akıllı yatırım yapmak isteyenlere özel fiyatlar sunuyor. Akıllı alışveriş yapmak isteyen hanımların uzun ömürlü kıyafet tercihini göz önünde bulunduran Kayra, outlet ürün çeşitlerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

kayra-sonbahar

Eşarp, çanta, ayakkabı çeşitleri eklenerek pratik çözümler bulabildiğimiz koleksiyon, serin yaz akşamları için de kullanılabilir parçalara sahip. 2015 – 2016 Kayra sonbahar-kış koleksiyonu, rahat kıyafetlerin en fazla olduğu seçeneklere sahip. Tunik gibi kilit parçalarda daha bol ve sade modeller tercih edilmiş. Öne çıkan diğer detay ise kumaşların koleksiyonla dansı.

kayra-sonbahar-kış-2015-2016

Pardesü ve kap, tesettürün en zarif hale büründüğü bir görünüm elde etmenizi sağlar. Daha uzun daha zayıf ve daha şık olmak, pardesü ile çok kolay. Artık hemen her renge uyumlu eşarp modelleri bulabiliyoruz. Kayra’da bulunan eşarplardan birini pardesünüz ile kombinleyebilir, daha şık hissedebilirsiniz.

kayra 2015-2016

Yeşilin her tonu, ekoseler, desenler zamansız şıklığın anahtarları. Sokak modasının vazgeçilmezi arasında olan etek ve pantolonlar, ezber bozan stil önerileri ile Kayra’da sunuluyor. Yine uzun parçalar ağırlıkta. Alışılmışın dışında, etek uçları yuvarlak kesim kaplar daha fazla göze çarpıyor.

kayra-sonbahar-kış-

Genç bir duruş ve maskülen bir hava. Koleksiyonun özeti böyle olsa da, abiye ve klasik sevenler aradığını kolayca bulabilecek. Desenli pantolonlara bir şans verip tunik ve kaplarınızla kullanabilirsiniz. Koleksiyonda kalın kumaşlara alternatif olarak hem ince hem de sıcak tutan kumaş türleri kullanılmış.

Kayra-2016

Tuniklerde trend olan file detayı, baskılar ve çizgiler  Kayra’da yerini almış. Yaz kış kullanılabilirliği ile gardırobumuzun en akıllı parçası tunik, daha çok düz kesimlerden oluşuyor. Üniversiteden sokağa kadar her ortama uyum sağlıyor. Renk alternatifleri sunan marka, sade veya göz alıcı bir çok tunik çeşidine sahip.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir