2015-2016 Sonbahar Kış Sezonu Renk Trendleri

31 Ağu 2015

Eylül ‘ün ılık nefesiyle Sonbahara adım atarken, gardropları yenilemenin zamanı da geldi de geçiyor. Alışverişi her mevsim seven hanımlara tavsiyemiz sezon alışverişine çıkmadan önce 2015-2016 Sonbahar Kış Sezonu Renk Trendleri dosyamıza göz atmanız. Modaya yön veren dünya devleri bu sezon hangi renkleri kullanmış gelin birlikte göz atalım.

Bu sezon on farklı renk tonu ön plana çıkıyor. Birçok farklı karaktere hayat veren bu sıra dışı renkler kimi zaman romantik, kimi zaman asi, kimi zaman narin bir hanımefendi ile bütünleşerek bizleri büyülüyor. İşte on farklı renk, on farklı kadın.

BORDO

Burgundy

İddialı ve romantik hanımların rengi tabi ki bordo. Stilinize ve duruşunuza güç katacak bu renk dolabınızda muhakkak yer almalı.

ORMAN YEŞİLİ
Forest Green

Doğayı seven, yeşile ve yeşilin tüm tonlarına hayran hanımlar için orman yeşili ne kadar anlamlı bir renk. Gerek giysi gerek aksesuarlarınız da ormanın derin güzelliklerini yansıtmak istiyorsanız bu yeşil tam size göre.

YOSUN YEŞİLİ
Moss Green

Military tarzın asi kızının arayıp bulamadığı yosun yeşili bu sezonun trend renklerinden. Bu sezon  içinizdeki asi kızı ortaya çıkarmanın tam zamanı.

MANTAR RENGİ

Mushroom

Kışın soluk pastel tonlarından mantar rengi buğulu havalarda içinizi ısıtmaya aday. Özellikle deri, süet ve yün kombinasyonlarda oldukça başarılı bir tercih.

LACİVERT

Navy

Yüzyıllardır zarafet ve asaletin rengidir lacivert. Özellikle ciddi toplantıların, davetlerin baş aktörü lacivert her yaşta her bedende hanımın kurtarıcı rengi olmaya devam ediyor.

TOZ PEMBE
Pale Pink

Çıtı pıtı narin hanımların rengi toz pembe. Nazenin bir çiçek havasıyla bütünleşmek pastel tonların hafifliğiyle buluşmak isteyenlerin ilk tercihi toz pembeler sezonun gözdesi.

SOMON

Salmon Pink

Kışın soluk yüzüne biraz renk katmak isteyenlerin tercihi somon. Canlı ve hareketli parçalarla soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak tasarımlar sizi bekliyor.

KIRMIZI

Scarlet

Hem içinizi hem dışınızı ısıtacak kırmızılar vitrinlerde yerini aldı. Enerjinizi ve görünümünüzü güçlendirecek kırmızı parçalar ile gardırobunuz yeniden hayat bulacak.

GÖK MAVİSİ

Sky Blue

Soft bir şıklık yakalamak isteyenlerin rengi gök mavisi. Göğün pırıl pırıl maviliğine hasret kalanlar için hazırlanan tasarımlar adeta size sesleniyor.

KIŞ BEYAZI

 

Winter White

Masumiyetin simgesi beyazlar. Kış beyazı elegan tasarımlar ile kar taneleri kadar zarif bir görünüm vadediyor.

Sizde renginizi seçin ve alışverişe start verin.

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir