2015 Abiye Elbise Modelleri

20 Oca 2015

Bir kış davetine katılacaksınız ve giyecek bir şeyiniz yok! Üstelik zamanınız o kadar kısıtlı ki mağaza mağaza gezip dolaşarak kaybedecek vaktiniz kalmamış. Kara kara düşünerek daha fazla zaman kaybetmeyin ve bir tık uzağınızdaki modanisa.com‘a tıklayarak beğendiğiniz elbiseyi sipariş verin.

Devir internetten alışveriş devri. Müşteri hizmetleri de her an yardımınıza koşmak için hattın diğer ucunda sizi bekliyor. Alışveriş bu kadar kolaylaşmışken size kalan, hangi elbiseyi giyeceğinize karar vermek 🙂

Minel Aşk tasarımı bu eşsiz kadife elbise ile zerafetinizi ön plana çıkarmaya, vakit harcamadan şık olmaya hazırsanız fotoğrafa tıklayarak detaylara göz atabilirsiniz.

Minel-Ask

Eğer siyahın asaletiyle ışıldamak istiyorsanız siyah rengine de bakmadan geçmeyin.

minel-ask

Toz pembe bir masalın prensesi olmayı düşlüyorsanız “Hayal Abiye Elbise” ile rüyalarınız gerçeğe dönüşebilir.

pinar-sems

Sade bir abiye ile davetin en zarif hanımı olmak isterseniz; eteği tül ile kabartılmış bu şık abiyeyi gözden kaçırmayın derim!

Pinar-Sems

 “Şıklık detaylarda gizlidir”. Detaylarla şıklık kazanan Ayşen Özen tasarımı şifon detaylı elbise ve eşarptan oluşan abiye takım ile bordonun etkileyici enerjisini üzerinizde taşıyacaksınız.

Aysen-Ozen

Geniş abiye koleksiyonu ile tek bir mağazadan çok daha fazlasını evinize getiren modanisa.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler!

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir