2015 Moda Trendleri "Püsküller"

25 Mar 2015

Püskül detaylarla hareketlenen coşkulu bir yaza “merhaba” deyin! Enerjinize enerji katacak son yılların değişmeyen trendi püsküller her kıyafette karşımıza çıkıyor. Kimono tarzı üstlerden eteklere kadar uzanan, en sade tuniklere bile farklı bir hava katan püskülleri bu sezon da oldukça  sık göreceğiz.

Lüksün ve ihtişamın sembolü olarak 1920’li yıllarda ortaya çıkan bu trend, ilk olarak elbiselerde kendini gösterdi. 80’li  yıllarda tekrar moda olan püskül detaylar, bu kez tam tersi bir tarzla bohem ve hippi gençliği etkisi altına aldı.

54bc23e677d0c_-_hbz-fringe-3-street-style-nyfw-ss2015-day6-26-lg

2015_ilkbahar_yaz_bayan_modası_püskül_trendi

Bugün ise tesettür giyimin vazgeçilmez parçası olan eşarplar bile püsküllerle hareketlendirilerek tarzını ortaya koyuyor.

z-puskullu-sal--antik-mavi--muslima-wear-106857-1

Müslima Wear markasının ünlü şalları püskül trendinin zamansız parçaları arasında ilk sırada yerini alıyor.

z-omuzu--etek-ucu-puskullu-tunik--kremlacivert--tavin-86997-1

Püskül detayların en çok yakıştığı yer ise; omuzlar. Her hareketinizde sallanan püsküller, en minimal parçalara bile tarz katıyor.

z-puskullu-ferace--siyah--guzel-moda-107978-1

Tesettür giyimin en ağır başlı karakteri feraceleri bile hareketlendiren püsküller, bu yaz sezonunda da vitrinlerden düşmeyecek.

z-puskullu-kap--mavi--benin-style-104513-1

Taze bahar günlerine enerjik bir giriş yapmak için püsküllü modellerden dolabınıza ekleyin. Şal desenli ya da çizgili hafif bir üst ile hiç olmadığı kadar zinde hissedin. Ekonomik fiyatlarıyla öne geçen bu ürünlerle Modanisa.com farkıyla tanışın, hayatınızı kolaylaştırın!

z-cizgili-sifon-hirka--siyahbeyaz--beha-tesettur-109019-1

 

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir