2015 Yaz İtalyan Çanta Trendleri

27 Tem 2015

Tesetturgiyim.com ekibi siz değerli okurlarımız için üşenmeyip modanın kalbi İtalya’nın Milano şehrine giderek 2015-yaz çanta trendlerini araştırdı. Bakalım İtalya’da 2015 yaz çanta trendleri nasılmış?

İşte 2015 Yazı İtalyan Çanta Trendleri

Pembeden maviye, beyazdan siyaha pek çok derinin kullanıldığı, rengarenk el yapımı tasarımlar ile içinizi açacak, iç ve dış dizaynı son derece kullanışlı birinci sınıf kalite İtalyan çantaları bu yaza damgasını vuruyor. Yaz mevsimiyle beraber tatil planları da pek çok kişinin gündeminde yer alıyor, hal böyleyken bu cıvıl cıvıl iki çanta modeli yaza ve tatillerinize renk katacak.

2015-Canta-Trendleri-Italya2015-Canta-Trendleri-Italya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zihinlerde farklılık olsun, biraz daha heyecanlı modeller deneyip sınırları zorlamak istiyorsanız sıradaki modellerimizi beğeneceğinizi umuyoruz. Akordiyon modelli bu güzel çanta kırmızı ya da beyaz düz bir elbiseyle kullanılarak farklı bir şıklık oluşturulabilir. Yine bu şirin mi şirin pembe çanta görenleri Barbie bebeklerin çocuksu ve büyülü dünyasında olma hissini yaşatıyor.

2015-Canta-Trendleri-Italya2015-Canta-Trendleri-Italya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hanım hanımcık çıtı pıtı modeller de yine İtalya 2015 yaz çanta trendleri arasında yerini koruyor. Çiçekli bu şirin çanta modelleri ile yazın sıcak havasında büyülü bahçede dolaşıyormuş hissini yaşatacak cinsten. Bu cıvıl cıvıl çantalar 2015 yaz trendlerine damgasını vuruyor.  Her biri el yapımı olan bu güzel çantalar ilk bakışta İtalyan tasarım ürünü olduğunu belli ediyor. Daha çok küçük ve hanım hanımcık modeller bu yaz çanta trendlerini etkiliyor.

2015-Canta-Trendleri-Italya 2015-Canta-Trendleri-Italya 2015-Canta-Trendleri-Italya B9607_SS15-92-01-PRDD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sıradaki laptop çantası ise, şıklığını bozmak istemeyen ama renklerden de vazgeçemeyen hanımefendiler için güzel bir seçenek sunuyor. Birinci sınıf deri kullanımı, çantaların iç dizaynlarında birden fazla göz kullanılması, kısa ve uzun sap seçeneğinin bulunması hayatı kolaylaştırmanın yanısıra neşeli renkleriyle göz dolduruyor.

 

2015-Canta-Trendleri-Italyaİtalya 2015 yaz çanta trendleri cıvıl cıvıl yaza damgasını vuruyor. Her ne kadar 2015 trendleri denilse de, bu tasarım ürünü çantalar, “stil” sahibi bayanlar için moda ve yıla bakmaksızın kullanılabilecek cinsten görünüyor…

Sizin tercihiniz hangisi?

[wa-wps]

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir