2015/2016 Sonbahar-Kış Tesettür Büyük Beden Modelleri

13 Eyl 2015

Her ne kadar havalar hala çok sıcak olsa da moda hava durumuna göre değil takvime göre ilerliyor. Sonbahar-kış koleksiyonlarının büyük bir telaşla hazırlanıp sergilendiği şu günler aslında aynı zamanda moda dünyasının en yoğun zamanı yani, Eylül ayı. Sadece yabancı markalar değil yerli markalar da yavaş yavaş koleksiyonlarını beğeniye sunmaya başladı. En erken davranan büyük beden firmalarından birisi ise Trio Giyim oldu. Genel olarak klasik ve zamansız parçalardan oluşan koleksiyonda birçok farklı renk seçeneği sunulması kullanıcı aralığının çok daha geniş olmasına olanak tanıyor.

tiroKoleksiyonun en kullanışlı parçalarından birisi bu klasik model trençkot. Asla zamanı ve modası geçmeyecek bir parçaya yatırım yapmayı hangimiz istemeyiz, değil mi? Birçoğumuzun en sık tercih ettiği dış giyim parçalarından birisi olan trençkot özellikle mevsim geçişlerinde hepimizin gardırobunun baş tacı, her birimizin kurtarıcısı. Sadece klasik renklerde değil canlı renklerde de üretilen bu model birçok farklı yaş grubunun kullanabileceği bir parça.

,Sence sonbaharın eş anlamlısı ne diye sorsalar şüphesiz yağmur diye hiç düşünmeden cevaplarım. Eminim ki benim gibi birçoğunuzun da en sevmediği şeylerden birisi yağmurda sırılsıklam olmuş kıyafetler ve peşine gelen grip. Eğer yağmurda rahatça dolaşmak isterseniz Trio’nun kapşonlu yağmurluk modellerine bakmayı unutmayın.

kapitone-kap--siyah--trio-150487-1Son birkaç sezondur dış giyimde oldukça popüler olan kapitone bu sezon da tahtını kimseye kaptırmayacak gibi görünüyor. Kol astarındaki desen oyunu ile klasik kapitone cekete taze bir soluk katan Trio klasik ve modern detayları bir araya getiriyor.

Trio giyimin tüm ürün gruplarına göz atmak ve sipariş vermek için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir