2016/17 Sonbahar Kış Sezonunda Öne Çıkan Aksesuar Trendleri

26 Eki 2016

 

Hanımların olmazsa olmazı aksesuarlar, bu sezon da oldukça iddialı. Ünlü markaların 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonlarında yer alan birbirinden renkli ve gösterişli modeller, sezon trendlerinin ipuçlarını veriyor. Yeni sezon defilelerinde öne çıkan üç makro aksesuar trendi ise; taşlar, metalik renkler ve kürkler. İşte; üç başlıkta 2016-2017 sonbahar-kış sezonunun öne çıkan aksesuar trendleri.

TAŞLAR

taslar

Mücevher tezgahlarında ne var ne yok toplayıp gelmiş gibi görünen, birbirinden gösterişli aksesuarlar, sezonun en dikkat çeken parçaları arasında. Gözlük, çanta, ayakkabı derken tüm aksesuarları ele geçiren taşlar, aksesuar trendlerinin zirvesinde yer alıyor. Sizde feminen stilinizi aksesuarlar ile bütünleştirmek istiyorsanız, birbirinden şık ve göz alıcı taşlar tam size göre.

METALİK RENKLER

metalik-renkler

Farklı olmayı, dikkat çekmeyi seviyorsanız metalik renklerdeki aksesuarlar sizi çağırıyor demektir. Feminen, maskülen, elegan birçok stile uyarlanan metalik aksesuarlar çok daha güçlü bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Özellikle dore, lame ve bakır tonlarının kullanıldığı metalik renkli aksesuarların; mavi, mor, pembe gibi sıra dışı renklerini görmek de mümkün. Bu sıra dışı ve bir o kadar da iddialı aksesuarları, sade parçalar ile kullanmak çok daha doğru bir tercih olacaktır.

KÜRKLER

kurk

Sezonda içinizi ısıtacak kürk aksesuarlar, kimi zaman hanım hanımcık bir ayakkabıya, kimi zaman iddialı bir çantaya dönüştürülmüş. Gerçek kürkün yanı sıra yapay kürklere de yer verilen aksesuarlarda, alışılagelmişin dışında pembe, mavi gibi pastel tonlar dikkat çekiyor. Soğuk havaların bedeninizi ele geçirdiği günlerde, sizi kurtaracak minik ve sevimli aksesuarlar ile güzel bir mevsim geçirmeniz dileğiyle.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir