2016 Nihan Tesettür Giyim Manto Modelleri

04 Kas 2015

Kaşe ve keçen kabanlara dolabımızda yer açmaya başlayacağımız aylar geldi ve yeni sezon bize tasarımlarını sunmaya başladı. Klasik, spor ve şık kabanlarla soğuk havalarda sıcacık anlar yaşayabilirsiniz. Sürekli aynı kesim modelleri giymek istemeyenler Nihan tesettür giyim markasının kabanlarıyla 2016’ya güzel bir hazırlık yapmaya hazırlanın. Renkli, kesimleri rahat, giydiğiniz zaman sizi sıkmayacak modeller karşınıza çıkacak. En önemlisi kaşeden sonra ince keçe kabanlar favorilerin başını çekiyor. Keçeler kaşelere göre daha ince ve taşıması kolay olduğundan yoğun ilgi görmekte. Güzel tasarımlarıyla 2016 Nihan Manto modellerini inceleyerek kışa şık bir adım atabilirsiniz.

keçe manto

Yeşil rengi, şık ve zarif detaylarıyla kışın davetlerinize keyifle katılın. Keçe kabanın bu tasarımı ile her ortama ayak uydurmak çok kolay olacak. Sipariş vermek için tıklayınız.

spor kap

Spor kesimden vazgeçemeyenler bu model tam size göre. Üstelik sonbahar rengiyle karşılıyor. Sonbahar ve kışa en çok yakışan safran renkli manto modeli önden fermuarlıdır. Sipariş vermek için tıklayınız.

kece-manto--saman--nihan-160123-1

Minimal ve sporun birleşimini bu tasarım sayesinde seveceksiniz. Önden çekilen fermuarı ile giy çık rahatlığını yaşayın. Belden gelen kloş kesimi de oldukça dikkat çekiyor. Sipariş vermek için tıklayınız.

kemerli-kap--lacivert--nihan-160117-1

Kazayağı desenli bu manto modeli toplantılarınızın vazgeçilmezi haline gelecek. Duruşu, renk seçimi ve kesimi iş kadınlarının hayatına güzel bir dokunuş yapıyor. Sipariş vermek için tıklayınız.

z-fermuarli-kap--lacivert--nihan-160105-160105-2

Nihan giyimde seçenek çok. Yine önden fermuarlı, çizgili kap sayesinde şık ve rahat  bir gün geçirin. Artık hanımlar şıklığın yanında rahatlığı da oldukça önemsiyor. Sipariş vermek için tıklayınız.

fermuarli-kap--lacivert--nihan-160095-160095-1

Spor aktiviteleriniz, yürüyüşleriniz ve günlük hayatınızda en çok tercih edeceğiniz bu fermuarlı model yağmurlu günlerinde kurtarıcısıdır. Aslında tüm hanımların dolabının vazgeçilmezi olabilecek bir parça. Sipariş vermek için tıklayınız.

Renk çeşitleri, minimal, spor ve klasik kesimleriyle kadınların giyimine güzel dokunuşlar yapmaya devam eden Nihan, birbirinden şık manto modelleriyle göz dolduruyor.

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir