2015-2016 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri

08 Eyl 2015

2015’16 Sonbahar/kış tesettür giyim koleksiyonları yavaş yavaş görücüye çıkmaya başladı. Renkler, desenler, sezon trendleri ve daha birçok özel dosya ile yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Biz de sizler için yeni sezonu keşfe çıktık.  Tesettür elbise modelleri yeni sezonda da olduk şık ve renkli. İşte 2016 Sonbahar/kış tesettür elbise modelleri.

BASİC PARÇALARIN HAFİFLİĞİ

Tesettür giyimde yaş ortalaması düştükçe basic parçalar ön plana çıkmaya başladı. Pamuklu, viskon kumaşlar rahat ve salaş tasarımlarla spor aynı zamanda dinamik bir görünüm arayanlar için bu sezon onlarca model bulmak mümkün.

Basic Elbiseler

BÜYÜK ANNELER İLE REKABET

Bu sezon büyük annelerin gardırobuna göz diken hanımların tercihi pamuklu kumaşlar, mat renkler, mini mini çiçekler ile rahat form elbiseler. Desen yoğunluğu olan büyük anne elbiselerinizi düz renk penye şallar ile kullanmak sizi rahatlığın zirvesine taşıyabilir.

Büyükanne ElbiselerSEZONA TAZE ÇİÇEKLER

Yaz çiçekleri boyunlarını bükmeye başlarken biz sonbahara taze çiçekler ile giriş yapıyoruz. Her sezon narin ve zarif hanımların tercihi floral desenler sonbahar da stilinize renk katıp ruhunuzu canlandıracak.

Floral Desen ElbiselerÇİZGİLERİN YÜKSELİŞİ

Bu sezon her yerde enine boyuna çizgiler göreceğiz. Bu güzel elbiseleri kombinlemeden önce çizgili kıyafet kullanım kılavuzu ‘na göz atmakta fayda var.

Çizgili Elbiseler

 

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir