2016 Trendleri Bildiğiniz Gibi Değil

20 Oca 2016

2016 trend koleksiyonları görücüye çıkarken, yeni ile harmanlanan eski trendler fazlasıyla 70’ler havası estiriyor.  2016 bildiğiniz gibi değil diyoruz ve 70’lerin hakimiyetinde nelerin değişemediğine bakıyoruz.

leoparLeopar, trend alarmı listesinde. Yazın renkten renge girecek, gardrobunuzda varsa yüzünüzü güldürecek. Baştan aşağı leopar giymenin zorluğunu üstlenebilirseniz, dergilerin yakın markajına alınmanız an meselesi.

kürk

Kürk etol ve yakalar, trençkotların tunik ve elbiselerin yeni gözdesi. Trençkotla birleşince fazlasıyla 70’lere bürünen bu stil, trikolarla da uyum sağlıyor. Bu trendin olmazsa olmaz tek şartı, hayvan dostu kürk kullanmak.

dantel

Bu sene danteller her yanımızı sarıyor. Değişemeyenlerin ilk sırasında yer alan danteller, olabildiğince renkli, farklı ve çarpıcı olmak isteyenleri süsleyecek. Farklı olan ise, spor giyimde bile kullanılabilecek olması.

pantolon

Tesetturgiyim.com olarak bol paçayı trend alarmı listemize 2015 başlarında eklemiştik. 2016’da bol paça pantolonların yükselişi yukarıda saydığımız aksesuarlarla birleşince tavan yapıyor. Özgür ruhlu 70’lerin havası, birbiri ile karıştıracağınız renk ve desenlerle hissedilecek. Geriye kalan sadece hayalgücünüz ile sınırlı. Karıştırın, deneyin, keyfini çıkarın.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir