2017-2018 Kışının Must Have Listesi

05 Oca 2018

 

 

Moda dünyası her sezon başında büyük bir heyecan yaşar. Defilelerde bizi neler bekliyor? Bu sezonun trendi ne olacak? Sokak stiline neler yön verecek? Hangi parçaları edinmeliyim? Daha birçok soru akıllarda dolaşıp durur.

Gerçekleşen defileler, yapılan moda haftaları sonunda gözden geçirilmesi gereken onlarca koleksiyon birikir. Fakat bunları tek tek incelemek için zaman ve emek gerekir. Biz de sizi bu zahmetten kurtarmak için bir liste hazırladık. Bu kışın olmazsa olmaz parçalarını bir araya getirdik. Soğuyan havalara rağmen sezon alışverişini hala yapmadıysanız liste sizi bekliyor demektir. İçinde neler varmış beraber bakalım!

1- Ekose Takım

 

Sezonda öne çıkan pantolon-ceket ikilisi özellikle çalışan kadınların çok işine yarıyor. Hem klasik hem rahat olan takımlar bir bluzla kombinlenerek kadınları ne giysem derdinden kurtarıyor.

2- Kadife Elbise

 

Her ortama uyum sağlayan elbiseleri gece gündüz üstünüzden çıkarmak istemeyeceksiniz. Asalet ve şıklık bir arada olduğundan kendinizi bir Osmanlı sultanı zannedebilirsiniz.

3- Kırmızı

 

Pantolon, tunik, etek, kazak, yelek, şal, ayakkabı, çanta… İstediğinizi alın ama mutlaka kırmızı olsun. Bir yüzük bile sizi bir adım öne çıkarır.

4- Kürk Detaylı Kaban

 

Kürk modasına nasıl uyum sağlarım diyenler için güzel bir alternatif. Özellikle kış davetlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

5- Oversize Hırka

 

Jean pantolon, spor ayakkabı ve sırt çantasıyla kombinlediğinizde okul sizi bekler. Plise etek, bootie ve clutch ile tamamladığınız zaman işe gidersiniz.

6- Eşofman Pantolon

 

Rahat olsa da eşofmanla okula, işe gitmekten hep kaçınmışızdır. Fakat bu pantolonları çekinmeden giyebilirsiniz.

Listeyi incelediğimize göre alışverişe hazırız. Mağazalar bekleyin, geliyoruz…

[wa-wps]
Paylaş

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans bölümü mezunu Nuray Ünver, çeşitli sertifika programlarına katılarak onur ve yüksek onu belgeleri aldı. Modayla ilgili eğitim programlarına katılmaya devam ederken, kendi blogunu yönetiyor ve tesetturgiyim.com'da yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir