2017 Ayakkabı Modelleri Sezona Konfor Getiriyor!

27 May 2017

 

Ayakkabılar, kıyafeti tamamlayan en önemli parçalardan olsa bile, rahatlık biraz daha önce geliyor. Çünkü, gün boyunca sizi taşıyacak ve size eşlik edecek olan ayaklarımıza iyi davranmamız gerek! Nefes alan, terletmeyen, giydiğiniz zaman ayağınıza uyum sağlayan tasarımlar her zaman önemlidir. Bu yüzden, 2017 sezonu ayakkabı modelleri, bu maddeler göz önüne alınarak tasarlandı. Şimdi, spor, günlük ya da topuklu olmak üzere birçok yeni modeli inceleme zamanı!

Gold rengi ile günlük kıyafetlerinize uyum sağlayacak bu model, spor tarzı kadar feminen görünümü ile de ilgi çekiyor. Delikli olması hava almasına büyük bir katkı sağlıyor ve böyle bir tasarımı birçok kombinle de kullanabileceğinizi vadediyor.

Taba renkli ve beyaz düz topuklu günlük ayakkabı ile muhteşem uyumu yakalayacaksınız. Renk geçişleri ve tasarımındaki çizgileri göz dolduruyor.

Sandalet giymeyi seven, ancak iş yerinde böyle bir imkanı olmayanlar için bu model ideal! Hem sandalet görünümü, hem de ayakkabı havası işinizi kolaylaştıracak. Üstelik, hasır topuğu ile yaz şıklığını yaşayacaksınız.

Beyaz her kadının sevdiği renkler arasındadır ve özellikle de yaz aylarının vazgeçilmezidir. Pudra topuğu ile soft renklerin geçişlerindeki uyumu yakalamaya ne dersiniz?

Keten tarzı sayesinde serin günler geçireceğiniz bir model daha! Yazın en çok tercih edilen ayakkabıları arasında olan ketenler, nefes alma ve terletmeme gibi özellikleriyle sıkça tercih ediliyor.

Ayakkabılara göz atmışken sezon trendi nakışlı çantalar yazımıza da bakmaya ne dersiniz?

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir