2017 File Spor Ayakkabı Sezonu

21 Ağu 2017

 

Spor ayakkabı giymeyi herkes sever. Rahatlığı, ayağı kavrama biçimi ve tasarımı ile günlük yaşama uyum sağlıyor. Gerek spor yaparken, gerek günlük giyiminiz de tercih edebileceğiniz ayakkabı modellerinin başında gelmektedir. Fakat spor ayakkabı seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar var. Yaz modelleri ve kış modelleri olarak ayrılıyor. Yazın en çok tercih edeceğiniz spor ayakkabılar hava alan tasarımlar olmalıdır. Özellikle yeni sezonda çok fazla yer verilen file modeller dikkat çekiyor. Ayağınıza giydiğiniz zaman yokmuş hissi yaşatan ve nefes almasını sağlayan file spor ayakkabılarla güne keyifle başlayın. 2017 file spor ayakkabı tasarımlarına hep birlikte göz atalım;

Üst kısmının file olması ayaklarınızın dilediği gibi nefes almasına yardımcı oluyor. Bu modeller ve buna benzer tarzları sıkça görebileceksiniz.

Sheckers modeller file tasarımların başını çekiyor. Oldukça hafif ve rahattır.

Hem rahat, hem şık olsun derseniz pembe renkli file ayakkabıyı tercih edebilirsiniz. Sadece rahatlık açısında değil görsel açısından da hayal ettiğinizi rahatlıkla bulmak mümkündür.

Vücudunuzu taşıyan ayaklarınızın rahat etmesini istiyorsanız bu modelleri alışveriş listesine ekleyebilirsiniz. Bir kez olsun ayağınızı kavradığını hissettiğiniz zaman vazgeçilmezler arasında yer alacak. Güne ve hayata ayak uydurmanın en güzel yolu nefes alan ayaklardır.

File spor ayakkabıların babet tarzı olanları da var. Özellikle babet giymeyi sevenler oldukça fazla tercih edebiliyor.

Dilediğiniz birçok marka da file ayakkabıları bulacaksınız. Üstelik her rengi mevcuttur. Kısacası rahat etmek, dilediğiniz gibi koşabilmek, ayaklarınızla huzur bulmak istiyorsanız seçiminizi file spor ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz.

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir