2017 Sezonunun En Şık Eşofman Modelleri

09 Şub 2017

 

Bir eşofman takımı ile ne kadar şık olunabilir? Ya da nasıl bir eşofman takımı giyerek bir yerlere gidilebilir?

Kulağa pek hoş gelmiyor olsa da öyle şık eşofman modelleri var ki; ‘ben bunu sinemaya, akşam yürüyüşlerine ya da kafeye giderken giyerim’ diyeceksiniz. Şıklığı göz kamaştıran 2017 sezonu eşofman modelleri sayesinde rahat ettiğiniz kadar gözler de üzerinize çevrilecek. Pantolon üzerine penye ya da triko tunik giymek yerine, bir de sizin için seçtiğim eşofman takımlarını deneyin. 2017 sezonunda yine çok şık eşofman takımları günün rahatlığına ayak uydurmanızı sağlayacak şekilde! O halde rahatlığına ve özgürlüğüne düşkünler için hemen göz atmaya başlayalım;

Kıyafet gibi bir eşofman modeli, bedeninizden önce ruhunuzu ısıtacak. Rahat edeceğiniz kadar üzerinizde şık da duracak Mayovera’nın eşofman modeli sadece model olarak değil, kalitesi olarak da ilgi çekiyor.

Yakası kolyeli eşofman mı olur? demeyin, artık olur. Görenlerin eşofman olduğunu bile anlaması zor olan bu takımı yıllarca üzerinizden çıkarmayacaksınız. Özellikle kalitesi sayesinde senelerce kullanacağınız bir modeldir. Spor yaparken değil, arkadaşlarınızla kafeye giderken bile giyebileceğiniz tarzda.

Renk geçişleri, yandan fermuarlı oluşu, yakası ile eşofman takımında adeta devrim yapmış. Siz de klasik kesimlerden sıkıldıysanız hayatınızın devrimini yapmak için bu ürüne şans verin.

Pul payetli eşofman mı olur? Evet olur, oluyor. Mayovera, yapmış olmuş ve rahatlığı şıklığa dönüştürmüş. Hem de yüksek kalitesi ile…

Bir sabah sevdiklerinizle kahvaltı etmeye gideceksiniz ve dolabınızda böyle bir parça olması hemen hazırlanmanıza yetecek.

Ve eşofmanda deri detaylar… Artık eşofman takımı alırken onu günlük kıyafet gibi düşünmeniz yeterlidir.

Peki, bu eşofmanları nerede kullanabilirsiniz?

  1. Arkadaşlarınızla kahvaltıya giderken,
  2. Akşam oturmalarında, bir yakınınızı ziyaret ederken (özellikle samimi dostlarınızla bir araya geldiğiniz zaman)
  3. Okula giderken,
  4. Ofis ortamında…

Bu şıklığı spor yaparken değil, daha fazlasıyla yaşayın. Tüm tesettür giyim eşofman modelleri için tıklayınız.

 

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir