2018 Dış Giyim Trendleri

16 Şub 2018

 

Her ne kadar havaların iyice soğuması için Ocak ayının sonunu beklememiz gerekse de, nihayet kış kendini göstermeye başladı. Gittikçe soğuyan hava, kombin tercihlerimizi de etkilemeye başladı.

Bu yıl da her kış sezonunda olduğu gibi montlar ve paltolar kombinlerin yıldız parçaları. Gucci, Moschino ve Dolce & Gabbana gibi dünyaca ünlü tasarımcıların podyumlarında birbirinden orjinal palto tasarımlarını izledik. Bu tasarımlar sadece podyumlarla sınırlı kalmadı aynı zamanda moda haftalarına katılan moda ikonlarının sokak stillerini de ciddi anlamda etkiledi. İsterseniz gelin hep beraber bu senenin dış giyim trendlerine beraber göz atalım.

tesettur-giyim-kis-kombinleri

Eğer kombinlerinizde klasik ve şık parçaları tercih ediyorsanız bu sene dış giyim anlamında zevkinize göre bir çok parça bulabileceksiniz. Özellikle siyah, kahve, lacivert ve gri gibi klasik renklerin dış giyimde sıkça tercih edildiği bir sezondayız. Bu klasik renkler küçük tasarım oyunlarıyla canlandırılıyor. Eğer siz de kombinlerinizde bu klasik renkleri tercih etmek istiyorsanız kahve ve siyah uyumuna mutlaka göz atın deriz.

tesettur-giyim-kis-kombinleri

Stilim hem klasik olsun hem de son trendleri uygun olsun diyorsanız, bu kombin tam size göre. Klasik kaşe paltonun trend detaylar ile zenginleştirildiği model klasik ve trend detayları bir arada dengeli bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Lacivert rengi tercih edeceğiniz zaman onun en klasik ve en yakın dostlarından beyaz ve kırmızıdan yardım alabilirsiniz. Bu üçlü her zaman için marina havasını taşıyacağı için asla eskimeyecek bir klasik.

tesettur-giyim-kis-kombinleri

Kışlık kombininizde sezonun trendlerini yansıtabilirsiniz. Bu sezonun en büyük trendlerinden birisi retro moda. 80’lerin klapa yaka ekose desenli paltoları ile yine sezonun en çok tercih edilen dokusu olan kadifeyi bir arada kullanarak sezon trendlerini on ikiden vurabilirsiniz.

 

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir