2018 Kış Sezonuna Yatırım Yapma Vakti!

28 Nis 2017

 

Bu yıl, kış bitmemekte kararlı gibi gözükse de, serin havaların ve kış sezonu indirimlerinin son günleri! Vitrinler yaz sezonuna el yakan fiyatlarla merhaba demişken, arka askılarda modası geçmeyecek, her kış kullanılabilecek banko parçaları çok uygun fiyatlarla bulmak mümkün!

   

 

Modası asla geçmeyecek parçaların başına penye tunikleri koyuyorum. Çabasız şıklık ve sonsuz rahatlık! Sudan ucuz diyeceğim ama gerçekten de öyle! Sezonunda 100 TL’nin altına bulamayacağınız tunikler, bu dönemde 19,90 TL civarlarında satışta.

 

 

 

 

Triko elbise, tunik ve takımlar arasından en sadesini ve desensiz olanını seçin! Çünkü o, yeni sezonda trend olan bir çanta, bir şal ve belki de bir çanta aksesuarı ile kombininizi tamamlayacak.

 

 

Ve tabii ki trençkotlar! Özellikle kotların bu sezon başlayan yükselişi önümüzdeki yıl nirvanaya ulaşacak. Denim şıklığı ve rahatlığı için büyük paralar ödemek istemiyorsanız şimdi alın ve seneye giyin. Özellikle kuşaklı trençkotlar salaş ve cool bir görünüm çiziyor ve dünya modası artık hep rahatlıktan, salaşlıktan yana. Bu sebeple, siz de bu tarz trençkotları şimdiden alıp seneye yukarıdaki penye tuniklerle kombinleyebilirsiniz.

 

 

Bu yıl çok sert geçti ondan mıdır bilinmez ama sokaklarda battaniye ile dolaşan insanlar gördük! Açıkçası araç kullanırken veya toplu taşıma araçlarında kalın giyinince yaşanılan daralmaları büyük ölçüde azaltmasından dolayı omuz atkılarını çok sevdik. Orta kalınlıktaki kaban veya trençkotların üzerinde hem hoş görünüyor hem de sıcacık hissettiriyor.

 

 

Koca bir kışı 3-4 derecelerde geçirmiş İstanbul’lular, bu kaşelerin kıymetini iyi biliyor. Siz de Modanisa‘da hızla tükenen bu kaşe kabanlara mutlaka göz atın. Eminim size göre de bir kaban mutlaka bulacaksınız.

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir