5 Yıldızlı İslami Oteller

11 May 2017

 

Muhafazakar kesimin korunaklı olmasından dolayı tercih ettiği devre mülk ve yazlıklardan uzaklaşmaya başlayıp gerçek konfor ve rahat arayışına girmesiyle birlikte ülkemizdeki islami otel sayısı da artış gösteriyor. Yurt dışından gelen birçok turisti de ağırlayan oteller alkol servisinin olmaması ve kadınlara özel alanlar oluşturmasıyla öne çıkıyor. Karma havuz ve denizi tercih etmeyenlerin ilk tercihi haline gelen muhafazakar otellere her gün bir başka yenisi ekleniyor. Helal turizme öncülük eden ülkemizde bulunan 5 yıldızlı islami otellerin birkaçını sizler için derledik.

1- Caprice Thermal Palace: Aydın Didim’de bulunan Caprice Thermal Palace uzun yıllardır hizmet veriyor. Kadın erkek havuz ve plajlarının yanı sıra sauna, hamam, eğlence merkezi, kreş, oyun sahaları, spor salonu, tuz odası ve thermal kür gibi birçok farklı etkinlik alanına da ev sahipliği yapıyor. Müşterilerin bütün ihtiyaçları düşünülen otel, Türkiye’nin en güzel koylarından biri olan Akbük’te yer alıyor.

Burc Club: İzmir Selçuk’ta Antik Kent yakınlarındaki Burc Club konumu sayesinde kültür gezilerine elverişli seçenekler arasında. Otel içinde birçok farklı etkinlik bulunsa da tatilde tarihi doku tercih edenler için korunaklı konforu ve antik çağların eserlerini gezip görme olanağını birlikte barındıran yerlerden biri. Çocuklu aileler de düşünülerek hazırlanan etkinlik programları ve oyun alanları sayesinde siz İzmir havasının tadını çıkarırken çocuklarınız da eğlenceli vakit geçirecek.

Angel’s Marmaris: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı olan Turgut köyünde yer alıyor. Sinema, tiyatro, oyun salonu bulunan otelde  kadınlara, çocuklara ve erkeklere özel ayrı ayrı plaj ve havuz bulunuyor. Spa merkezinde kar kürü gibi farklı seçenekler bulunan otelde aile hamamı da yer verilen keyifli detaylardan biri.

Adin Hotel: Alanya’nın en güzel köşesindeki Adin Beach Otel dört mevsim sıcak havanın hakim olduğu Antalya’da bütün yıl açık havada keyifli vakit geçirmeyi garanti altına alıyor. Kadınlar için plaj ve havuzun yanı sıra disko ve spa bulunan otel aynı zamanda ailelere özel plaj ve havuz hizmeti de sunuyor. Çocuklar için klüp, aktiviteler yer alan otelde ayrıca su parkı da yer alıyor. Müzik ve dans gibi canlı performanslara da yer verilen otelde her detay düşünülmüş. Muhafazakar tatil yapmak isteyen aileler için oldukça konforlu imkanlar sunuyor.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir