Abiye Elbisede Büyük Beden Şıklığı

26 Şub 2015

Abiye seçerken hangi beden olursanız olun, sade modeller yerine alabildiğince allı, pullu modeller karşımıza çıkıyor. İster 36, ister 46 beden olun, aşırı detaylı abiye ile görünümünüz şıklıktan çok uzak olabilir.

z-tas-islemeli-abiye-elbise--saks--hede-79625-1

He&De, abiye koleksiyonunda hem büyük beden üretiyor, hem de sade tasarımlarla size dilediğiniz gibi aksesuar kullanmanın rahatlığını yaşatıyor.

Büyük beden hanımlar “Bunun büyük bedeni var mı” sorusunu sormaktan bıkmıştır eminim…Bu soruyu sormayacağınız He&De markası sizi seçim yaparken hiç zorlamayacak.

z-payet-detayli-abiye-elbise--siyah--hede-100816-1

Abiye elbiseleri kombinlerken elbisenin renginde veya ten renginde ayakkabılar öneriyorum. Eğer taş,işleme gibi detaylar varsa aynı detaya sahip çanta aramak için yorulmayın. Fazla işlemeli abiyeye sade aksesuar kullanın. Az işlemeli abiyeleri ise kullanılan işlemelere göre kombinleyebilir, çarpıcı renk veya desende çantalar tercih edebilirsiniz.

z-bros-suslemeli-abiye-takim-kirmizi--hede-100817-1

Tek parça elbiselerin tümünde mayo formunda iç giyim ürünleri kullanmalısınız. Vücudunuzu kesen her türlü iç giyim ürünü, sizi daha kilolu göstermekle kalmaz, dikkati dikiş izlerinde toplayabilir.

z-tas-baskili-abiye-elbise--sax--hede-74141

Mağazalarda hileli ayna kurbanı olmadan evinizde abiyeleri denemenizi öneriyorum. İndirim ve daha fazla model için görsellere tıklayın.

Her türlü sorunuz için bize yazın… Hija‘dan sevgiler…

 

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir