Aker 2014 İlkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu

26 Ağu 2014

aker-2014-ilkbahar-yaz-esarp-koleksiyonu

RENK SENFONİSİ EŞLİĞİNDE AKER İPEK EŞARPLAR İLKBAHARA GİRİYOR.

%100 İpek eşarp tasarımları ile bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan Aker, 2014 ilkbahar yaz eşarp koleksiyonu ile yeni sezona etkileyici bir giriş yapıyor. Floral motiflerini zengin renk çeşitliği eşliğinde sunan Aker, ipeğin saf ve pürüzsüz dokusunu bayanların şıklığına hediye ediyor. Lila, sarı, yavruağzı, fuşya ve mavinin dansına sahne olan marka, bahar esintisinde ki çiçeklere ipek eşarpları ile eşlik ediyor.
Çiçeklerin baş tacı olduğu sofistike bir koleksiyon
“Her kadın özeldir” düşüncesi ile yola çıkan Aker, çiçekleri en rafine renklerle ipeğe işleyip, sofistike bir koleksiyon elde ederek moda severlere sunuyor. Floral desenlerin bir arada kullanıldığı koleksiyonunda, sade şıklıktan hoşlanan bayanları da unutmayan Aker, pudra pembesi ve beyaz puantiyeli eşarp modeliyle de dikkatleri üzerine topluyor. Modanın kalbine yakın tasarımlarıyla ve geleneksel ipek eşarp algısından uzak tanınan Aker, 2014 ilkbahar yaz sezonunda da sevenlerini şaşırtmayarak renk senfonisini tüm zerafeti ile ortaya çıkarıyor. En trend efektleri renklerle zenginleştiren Aker, yeni sezonun hit renkleri ile yaza olan özlemin simgesi oluyor. Aker’in bu çok özel koleksiyonu ile siz de şıklığa bir adım daha yaklaşabilir ve bahar esintilerini üzerinizde hissedebilirsiniz.

Aker-2014-esarp-koleksiyonu

Aker-2014-esarp-koleksiyonu-2

Aker-2014-esarp-koleksiyonu-3

Aker-2014-esarp-koleksiyonu-4

Aker-2014-esarp-koleksiyonu-5

Aker-2014-esarp-koleksiyonu-6

Aker-2014-esarp-koleksiyonu-7

Aker-2014-esarp-koleksiyonu-8

Aker-2014-esarp-koleksiyonu-9

Aker-2014-esarp-koleksiyonu-10

Aker ürünlerini, seçkin satış noktalarından ve Aker Mağazaları’nda bulabilirsiniz.

2014 özel koleksiyonu olan “Aker Ottoman Serisi” eşarp modelleri için tıklayınız.

Aker 2014 ilkbahar yaz giyim koleksiyonu için tıklayınız.

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir