Aker 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

05 Jul 2016

 

Aker 2016 ilkbahar/yaz koleksiyonu, sade çizgilerden rengarenk desenlere kadar zengin bir koleksiyon ile dikkat çekiyor. Eşarp dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Aker, farklı bir stil ile ön plana çıkmak isteyen hanımların ilham kaynağı. İmajını güçlendirmek isteyen hanımlara özel üretilen sayısız seçenekten biri favori parçanız olmaya aday.

2016

2016 Aker eşarp modellerinin en belirgin özelliği, sezon renklerinin modern desenler ile ustaca harmanlanması. Her zevke uygun bir koleksiyon hedefleyen Aker, ipek şallarının renk skalası ile de beğeni topluyor. İstanbul’un renkli yollarından ilham alan çizgilerden Türk motiflerine kadar farklı desenler bulmak mümkün. Sezonun dikkat çeken rengi Saks mavisini eşarplarda da sıkça görüyoruz.

aker

Yeni sezon indirimleri başlarken, bir çok model arasında seçim yapmak zor. Etek modelleri, tesettür giyimin olmazsa olmazlarından.  Bir kaç sezondur favorimiz olan metalik ve nude tonda ayakkabılara aynı renkte çantalar eşlik ediyor. Bu tonlarda yapılan aksesuar seçimleri, hemen her kıyafete uyum sağlıyor.

aker çanta

Tercihini desenli  çantalardan yana kullanan hanımları ise kullanışlı modeller bekliyor. Kaliteli zincir detayları ile harmanlanan çantalar, sezonun indirime girenleri arasında. Aker 2016 ilkbahar/yaz koleksiyonu, kıyafetleri kadar çantaları ile de gardırobunuza renk katacak.

aker 2016

Modern ve klasik çizgileri koleksiyonunda birleştiren Aker, tunik etek ve bluz çeşitlerine de aynı karakteri yansıtıyor. Ön plana çıkacak parça olarak eşarpları seçen hanımlara sayısız seçenek sunarken, tercihini ters yönde kullanacak hanımlara ise şal koleksiyonu ile hizmet veriyor. Modern detaylı etekler, zarif bluzlar ve şık tunikler beğeni toplamaya devam ediyor. Tuniklerde detaylara yer verilirken, viskon veya pamuklu gibi yaza özel kumaşlar tercih edilmiş. Önceki sezondan farklı olarak polo yaka gibi spor modeller, hafif yarasa kollar ve daha pastel tonlar ağırlıklı kullanılmış.

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *