Aker Çanta Modelleri 2014

26 Ağu 2014

aker-canta-modelleri-2014

Aker Çanta Modelleri, ipek ve derinin kusursuz uyumu ile İlkbahar şıklığınıza katılıyor.

Aker, en özgün ipek tasarımlarıyla moda tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Deri ve ipek’in birlikte sergilendiği çanta tasarımları ile farkı Aker ile yaşayın. Aker çantalar bayanların ilkbahar şıklığını ortak olmaya hazırlanıyor.
Modern esintiler ve dore zincirler ile bayanların şıklıklarını paylaşıyor.
Aker çantalar, kendine özgü desenleri dore zincirler ile tamamlayıp bayanların ilgisine sunuluyor. Tasarım başarısı ile bir adım öne çıkıyor. En özel kombinleriniz de, modern hatları ve elegan duruşu ile dikkatleri üzerine çeken Aker çantalar başrolde yer almak için hazır.
Farklı boylar da tasarlanan Aker çantalar, deri kulpları fermuar formları ile tamamlandı. 2014 İlkbahar Yaz sezonunda da Aker çanta modelleri, zerafeti omuzlarda taşımaya devam ediyor.

Fark oluşturmak istiyorsanız Aker’in 2014 yeni sezon çanta modelleri ile bu çok kolay. İpeğin zarif dokusunu özgün bir tasarım ile bayanlara sunan Aker, farkı göz alıcı hale getiriyor.

aker-2014-canta-modelleri-1

aker-2014-canta-modelleri-2

aker-2014-canta-modelleri-3

aker-2014-canta-modelleri-4

aker-2014-canta-modelleri-5

aker-2014-canta-modelleri-6

aker-2014-canta-modelleri-7

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir