AKER DESIGNER CORNER PROJESİNİN İKİNCİSİ, TASARIMCI GÖNÜL KOLAT İLE GERÇEKLEŞTİ

26 Ağu 2014

aker-designer-corner-gonul-kolat-9

Özgün ve zarif tasarım anlayışıyla eşarp, giyim ve çanta koleksiyonlarını kadınların beğenisine sunan Aker, daha önce Bağdat Caddesi mağazasında Kuaybe Gider ile ilkini gerçekleştirdiği Designer Corner uygulamasının ikincisini, 29 Nisan 2014’te gerçekleştirdi.

Aker; Acıbadem Akasya AVM’de gerçekleşen projeyle genç tasarımcıların daha geniş bir kitleye ulaşmasını hedefliyor. Genç modacıların eşsiz tasarımlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Aker Designer Corner projesinin ikinci konuğu; tasarımları ile beğeni toplayan ve tesettür giyim sektöründe adını çokça duyduğumuz Gönül Kolat oldu. Gönül Kolat Susam Aker Akasya Avm ve Ümraniye Canpark Avm Aker mağazasına özgün tasarladığı ürünlerini satışa çıkardı. 29 Nisan 2014’te gerçekleştirilen lansmana bir çok tesettür giyim tasarımcıları da katıldı.

Gönül Kolat tasarımlarına Akasya Avm ve Canpark Avm Aker mağazasından ulaşabilirsiniz. Aker Designer Corner projesi, farklı tasarımcıların koleksiyonları ve her ay yeni bir tasarımcı ile devam edecek. Lansmanda misafirler eşsiz güzellikte müzik ziyafeti ile karşılandı. Açılış kokteylinin ardından Özlem Yılmaz sunumunda, Aker Yönetim Kurulu Üyesi Burak Akyar’ın projeyle ilgili bilgi verdiği konuşmayla devam etti. Giyimde zerafet ve şıklığı geniş ürün yelpazesinde bir araya getiren Gönül Kolat, birbirinden zevkli, renkli ve özel tasarımlarını sizlerin beğenisine sunuyor. Modanın keyfini doyasıya yaşamak için, Aker sizi Akasya Avm’de mağazasına bekliyor.

Sizler için lansmandan görseller hazırladık.

aker-designer-corner-gonul-kolat

aker-designer-corner-gonul-kolat-3

aker-designer-corner-gonul-kolat-4

aker-designer-corner-gonul-kolat-5

aker-designer-corner-gonul-kolat-6

aker-designer-corner-gonul-kolat-7

aker-designer-corner-gonul-kolat-8

aker-designer-corner-gonul-kolat-9

aker-designer-corner-gonul-kolat-10

aker-designer-corner-gonul-kolat-11

Aker-designer-corner-gonul-kolat-12

16-30 yaş arası geniş bir kitleye hitap eden genç tasarımcı Gönül Kolat, projede yer almaktan mutluluk duyduğunu belirtiyor.

Aker-designer-corner-gonul-kolat-13

Aker-designer-corner-gonul-kolat-14

Aker-designer-corner-gonul-kolat-15

Gönül Kolat tasarımları, Aker kadınlarıyla buluşuyor…

Tasarımlarında şıklık ve konforu öne çıkaran Gönül Kolat, vücut hatlarını belli etmeyen kesimleri ile çalışan, okuyan ve sosyal hayatın içinde yer alan tüm kadınlara hitap ediyor. Designer Corner projesi kapsamında Aker kadınlarıyla buluşmayı bekleyen Gönül Kolat, tasarımlarında günümüzde yerleşen algının aksine bol ve uzun formlu giysilerle de şık olunabileceğine vurgu yapıyor.

Gönül Kolat, öncü tekstil firmalarından Aker’in tasarımcılar ile işbirliği yaparak hayata geçirdiği Designer Corner projesini çok önemsediğini ifade ediyor. Genç tasarımcı Kolat, bu proje sayesinde Aker gibi önemli bir markayla daha çok kadına ulaşmak istediğini sözlerine ekliyor.

Genç tasarımcıların daha geniş bir kitleye ulaşmasını hedefleyen Aker Designer Corner projesi, farklı tasarımcıların koleksiyonları ve her ay yeni bir tasarımcı ile devam edecek.

Aker-designer-corner-gonul-kolat-16_1

Aker-designer-corner-gonul-kolat-17

Aker-designer-corner-gonul-kolat-18

Aker-designer-corner-gonul-kolat-19

Aker Designer Corner Projesinin ilk konuğu olan Kuaybe Gider’in lansman görselleri için tıklayınız.

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir