Aker Ottoman Eşarp Serisi 2014

26 Ağu 2014

aker-ottoman-esarp-serisi

Aker; sanata övgü niteliği taşıyan koleksiyonu Ottoman eşarp serisi ile yeni sezona güçlü bir giriş yaptı.

Aker Ottoman eşarp koleksiyonu ile, dünyaca ünlü tabloları ipek ile birleştirerek, modası hiç bitmeyecek nadide 18 parçayla sezonu açıyor. %100 ipek eşarplara Osmanlı dönemine damgasını vuran sanat eserlerinin resmedilerek hazırlanmış koleksiyon, çerçevelenip tablo olarak da kullanılabiliyor. Aker, Ottoman eşarp serisi ile Osmanlı döneminin önemli eserlerini kullanarak tarih ve modayı bir araya getiriyor. Osman Hamdi Bey’in Kaplumbağa Terbiyecisi ve İki Müzisyen Kız, Hermann Corrodi’nin Boğaziçi’nde Asya’nın Tatlı Su Çeşmesi, Fausto Zonaro’nun Kayıkta Sefa ve Göksu Sefası…

Moda ve sanatın buluşması Aker Ottoman eşarp serisinde

Aker Ottoman serisi, iç içe geçen renk dalgaları ve %100 ipeğin güzelliğinin dışa vurumu ile geleneksel motifleri günümüz şıklığına uyarlıyor.
Zarif bayanların dolaplarının yıldızı olacak Aker Ottoman serisi eşarplar; kadın, deniz, saray tasvirlerini içeren temaları ile farklılaşıyor. Bu çok özel koleksiyonuyla siz de şıklığınızı ve asaletinizi, Aker ipek dokulu eşarpları ile tamamlayabilirsiniz.

 

aker-ottoman-esarp-serisi-1

aker-ottoman-esarp-serisi-2

aker-ottoman-esarp-serisi-3

aker-ottoman-esarp-serisi-4

 

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir