Aker "Rengi Giyen Kadın" Temalı Giyim Koleksiyonu’yla Sezona Hazır

05 Eyl 2015

İpek eşarplarındaki tasarım iddiasını giyim koleksiyonuna da yansıtan Aker; 2015-16 sonbahar kış koleksiyonunda, yepyeni tasarımlarla dinamik bir bakış açısı sunuyor. Aker, 2015-16 yeni sezonun tüm dinamizmini kucaklayarak renklerin hikayesiyle karşımıza çıkıyor. ”Rengi giyen kadın” düşüncesinden ilham alan koleksiyon, Aker kadınının şık ve özgürce giyebileceği formlar ile göz önüne seriliyor.

Yeni Sezon Aker Kombinleriyle Capcanlı

Enerji dolu bir duruş canlandıran modern kuplar, rahat ve inovatif kumaşlar ile sezon trendlerine göre yeniden yorumlanıyor. Desenleri ve aksesuar detaylarıyla farklılaşan tunikler, ilkbahar ve yaz hafifliğini hissettiren hırkalar, çizgi oyunları ile karşımıza çıkan yelekler, pantolonlar ve bluzler her kadının ruh haline uygun kombinlerde hayat buluyor.

Soğuk günlerde kendiniz gibi olmanızı, taşıdığınız her kıyafette kendinizi güvende ve rahat hissetmenizi sağlayan kilit parçalar sezona güçlü bir girişin kapılarını aralıyor. Doğadan ilham alan renklerle mevsimi selamlayan zeytin yeşili, haki ve kahveler, minimalizm destekli gri, güçlü ve dinamik mor, enerjik ve canlı kırmızı, yalın ve romantik pembeler renk skalasına ahenk katıyor.

Yepyeni kumaşlarla zenginleşen bu koleksiyonla siz de şıklığınızı pekiştirebilir, kendinizi her an özel hissetmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Aker, 2015-16 sezonunda 1991 doğumlu 24 yaşındaki Portekizli model Sara Sampaio’nun dinamizmiyle karşımıza çıkıyor.

Aker-2015-16-Sonbahar-Kis Aker-2015-16-Sonbahar-Kis Aker-2015-16-Sonbahar-Kis

aker-2015-2016-sonbahar-kis-koleksiyonu

aker (5)

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir