Aker Ümraniye Mağazası

26 Ağu 2014

 

TASARIM HARİKASI AKER ÇANTALAR, ÜMRANİYE MAĞAZASINDAKİ ÇANTA KATIYLA GÖRENLERİ BÜYÜLÜYOR.

İpekten harikalar yaratan, tasarımlarıyla kadınların stiline yön vererek keten, ipek, ve deri malzemeli Aker çanta modelleriyle göz kamaştırıyor. Aker Ümraniye çarşı mağazasındaki çanta bölümünün özel dekorasyonuyla da eşarp ve çanta tasarımlarındaki iddiasını devam ettiriyor. Ümraniye Aker mağazası, ünlü Mimarlardan olan İrfan Aksoy tarafından çantaların ışıltısına uygun olarak dekore edilen büyüleyici atmosferiyle müşterilerine hizmet veriyor.

İnce detaylar ve Bej mermerlerle kombin yapılan ortamda ayrıcalıklı bir alışveriş sizleri bekliyor.

Mağazanın çanta bölümde müşterilerini, sedefli lake yüzeylerin eşlik ettiği metal materyaller ile , inci beyazı olan bir konsept karşılıyor. Mekan ortasında yer alan özel tasarım sarkıt ile aydınlatmasıyla mekanın ışıltısını ikiye katlıyor.

Doğal görünümlü mat mermer kaplı duvarlarıyla, zeminin de bej mermerlerle kombinlenmiş olduğunu görüyoruz. Her köşede dikkatinizi çekecek elegan detayları, sarı pirinç askılıklar ile tamamlanmış, sizlere ayrıcalıklı ve şık bir mağaza sunuyor. Aker Ümraniye Çarşı mağazası, büyülü bir ortamda alışveriş keyfi yaşamak isteyenleri bekliyor.

aker-umraniye-canta-1

aker-umraniye-canta-2

aker-umraniye-canta-3

aker-umraniye-canta-4

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir