Alternatif Abiye Kombinleri

02 Eki 2017

 

Abiye kıyafet deyince aklınıza ne geliyor? Güllü dallı balık elbiseler mi? Baştan ayağa pul payet elbiseler mi? Yoksa siz de benim gibi artık aynı şeyleri, gereğinden fazla abartılı parçaları görmekten bıktınız mı? Piyasa böyle parçalar ile kaynıyor, durum böyle olunca da iş başa düşüyor. Farklı parçaları bir arada kullanıp yaratıcılığımızı konuşturmak bize kalıyor.

tesettur_abiye_kombinleri

Tül etekler, tütüler, pilise etekler… Özellikle kaliteli kumaşlar kullanıldığı zaman bu parçalar her türlü stille uyum sağlayabiliyor. Bu tarz parçaları seçerken mümkün olduğunca mat kumaşları tercih etmeye çalışın. Böylece birçok farklı parçayla kullanabilirsiniz.

tesettur_abiye_kombinleri

Son dönemlerde mono color yani tek renk kombinler oldukça revaçta. Canlı renkleri ton sür ton şeklinde bir arada kullanabilirsiniz. Bu yıl turuncuyu sıkça göreceğimizin müjdesini podyumlardan aldık. Siz de ısınma turlarınızı böyle özel günlerde atabilirsiniz.

tesettur_abiye_kombinleri

Daha sade ve kısmen de olsa sportif bir şeyler denemeye ne dersiniz? Yüksek bel midi bir etekle crop topları bir arada kullanın. Payetli crop topları tercih ederek abiye ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sade bir stiletto ve eğlenceli bir clutchla beraber davetlere katılmaya hazırsınız!

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir