Alvina 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

26 Ağu 2014

alvina-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu

Rüzgarıyla sınır tanımayan Alaçatı’nın; Alvina’nın özgün tasarımlarıyla buluşması…

18 yıldır giyinmeyi seven hanımlara pek çok farklı seçenek sunan Alvina Yurtdışında pek çok noktada ve Türkiye çapındaki 200’ün üzerindeki satış noktası ve 28 konsept mağazası ile hizmetinizde…
2014 İlkbahar yaz koleksiyonunda; günlük giyimin her alanında bir hanımın tüm ihtiyaçlarını, farklı zevklere göre karşılamayı kendine ana hedef seçen Alvina, her yaz olduğu gibi bu yaz da çok iddalı bir abiye koleksiyonuyla müşterilerinin beğenisine sunuluyor.
Abiye giyimin yalnızca dekolte giyinmek olmadığının bilinciyle, en özel günlerde, giyenin kendini özel hissedeceği, özgün tasarımlı modellerden oluşan bu kolleksiyon, nisan 2014 tarihi itibariyle vitrinleri süslemeye başladı.. Bu senenin modası mercanın yanısıra her devrin vazgeçilmezleri olan; saks mavi, mercan, zümrüt yeşili gibi canlı renkler, özenle seçilmiş aksesuarlarla işlenmiş.. Kendi kumaşından eşarplı bu seri tepeden tırnağa bütünsel bir şıklık sunuyor… İthal dantelin kaliteli satenle mükemmel uyumu göz kamaştırıyor…
Muhafazakar giyinen bayanların en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan ALVİNA, bu sezon da 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu ile takipçilerinin ilk tercihleri arasında olacağa benziyor.
Alvina 2014 koleksiyonu; çiçek desenli tunikler, ekose valonlu etek ve elbiseler, dantel detaylı bluzlar, uçuşan krep kumaşlarla 20’li ve 30’lu yılların romantizmini günümüze taşımakta…
Kap ve pardesü tercih eden bayanlar için, yaz mevsiminde de rahatlıkla giyebilecekleri özel pamuklu kumaşlardan üretilmiş, sezonun ternd ve renklerini yansıtan zengin bir koleksiyon sunmakta.
Hem spor hem de şık seçenekleriyle etek, pantolon ve elbiseli döpiyes grupları elegant ve cool görünümlü tasarımlardan oluşuyor.
Son yıllarda muhafazakar bayanların, hem günlük hayatlarında, hem de özel gün ve gecelerde severek giydiği ferace modelleri ALVİNA’nın 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunda geniş bir yer almakta.
Markanın abiye koleksiyonunda da parlak taşlar, sırma nakışlar, dantel detaylarla birleşen özel tasarımlar göze çarpıyor.

Sizler Alvina 2014 İlkbahar yaz koleksiyonundan seçtiğimiz parçalar;

alvina-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu_1

Alvina 2014 elbise modelleri

alvina-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu_2

Alvina 2014 tunik modelleri

alvina-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu_6

Alvina 2014 abiye elbise modelleri

alvina-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu_3

Alvina 2014 trench modelleri

alvina-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu_4

Alvina 2014 pardesü modelleri

alvina-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu_5

Alvina 2014 ferace modelleri

alvina-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu_7

Alvina 2014 elbiseli takım modelleri

alvina-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu_8

Alvina 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu pantolon tunik takımları

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir