Alvina Tesettür Giyim

10 Nis 2015

Gün geçmeden yeni tesettür markaların gün ışığına çıkması hiç şüphesiz bayanları çok mutlu ediyor. Bunlar arasında tasarım çizgisi, kalitesi, dikişi ile hanımların gözdesi olan Alvina tesettür giyim başı çekiyor. Türkiye geneli olarak birçok ilde mağazaları bulunan Alvina sezona geniş ürün yelpazesiyle giriş yapması en çok genç kesimi sevindiriyor. Renklerin canlılığını tesettürün çizgisine en iyi şekilde taşıyan markaların başında gelen Alvina 1996 senesinde kuruldu.  Artık online satış mağazalarında da yer alması ve birçok firmada kapıda ödeme kolaylığının bulunması müşterileri en çok ilgilendiren bir ayrıntıdır. Yaz ve kış tüm sezonlarda küçük, büyük demeden 600 parça ürünle giriş yapan Alvina markasının tasarımlarına hep birlikte bakalım.

alvina-tesettur-giyim

Geçtiğimiz sezon asimetrik kesimli bu kaban zarif hanımların gözdesi olurken, kloş kesimli zümerü yeşili bu kaban ise; genç kızların favorisi haline geldi. Üstelik kış sezonu bitmiş ve yaz sezona giriş yapılmışken outlet bölümünden alışveriş yapmanın tam zamanıdır.

Alvina-tesettur-giyim

alvina-tesettur-giyim

Kim demiş kış ayında şık olunmaz diye… Özellikle lazer kesimli çift renk olan bu tunik gelecek kış için hazırlık yapmaya oldukça müsait. Dolabınızın en nadide parçalarından olabilir ve uzun yıllar giyebilirsiniz.

alvina-tesettur-giyim

Yaz ayı elbet bir gün gelecek. Hemde kış kadar çetin ve sıcak geçecek gibi gözüküyor. Peki, yaz ayında serin tutan kıyafetlere ne dersiniz? Keten tunik yeni sezonun en güzel parçalarından.

alvina-tesettur-giyim

Ben, pardösüsüz dışarı adım atmam ama biraz spor, biraz da feminen çizgiler taşıması gerekir diyenler Alvina herkese cevap veriyor…

alvina-tesettur-giyim

Alvina yaz, kış demeden genç büyük bedenli hanımları da sevindiriyor. İster günlük, ister özel bir davet için seçebileceğiniz geniş ürün kategorisine rastlayacaksınız.

Pardösüden, kap modellerine, etekten, cekete, tunikten, pantolona, şaldan, eşarba, küçük büyük tüm bedenlere her sezonda 600 adet parçasıyla zengin ürün kategorisiyle yer veriyor ve vermeye devam edecek. “Artık istediğimi bulamıyorum” devri kapandı. Alvina bir devri tarihe gömdü ve tesettürlü bayanların isteklerini yerine getirdi. Üstelik her bütçeden kişiye rahatlıkla ürün bulunmaktadır. Yeni sezon ürünlerinde 110 TL’den 350 TL’ye kadar pardösüleri bulabilirsiniz. Genellikle sezona girişte bir pardösü 300 TL ile başlar. Hanımlar şık olmak sanıldığı kadar zor değil. O halde yeni sezon ve gelecek kış sezonuna hazırlık yapmaya başlayın.

alvina-tesettur-giyim

 

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir