Ankara'da Sağlıklı Yaşam Merkezi Ankaroma

23 Eyl 2015

Hayatın hızlı akışı, sürekli yoğun çalışma saatleri derken kendine vakit ayıramayan Ankara halkı için güzel bir önerim var. Son yıllarda açılan sağlıklı yaşam merkezlerine gitmenizi tavsiye ediyorum. Hijyenik, güzel servis, nezih bir ortamda vücudunuzu dinlendirebilirsiniz.

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde açılan ve Yenimahalle metro yanında yer alan yaşam merkezi Ankaroma’yı sizler için mercek altına aldım. Ankaroma‘da; fitness, sauna, hamam, yüzme, spa, cilt bakımı gibi bir çok hizmet bulunuyor. Size bu hizmetlerin bazılarından bahsetmek istiyorum.

 ankaroma

Ağırlık çalışmayı sevenler için oldukça ideal olan dambıllarla spor yapabilirsiniz. Ya da genellikle kadınların severek yaptığı, zor ama bir o kadar etkileyici sporların başında gelen pilates, özellikle son yıllarda çok fazla yaygın hale gelmeye başladı. Yüzmeden ve saunaya girmeden önce 45 dakika pilates yapabilirsiniz.

Group of women doing Pilates exercises. be7788a1-e268-4ef9-a19b-5633ec08ec86.jpg

200 metre kare bay ve bayan olmak üzere 2 adet havuz var. Sporunuz sonrasında yüzme ile devam edebilirsiniz. Üstelik düzenli olarak temizlendiği için içiniz rahat olsun.

ankaroma-2

Yüzme sonrası spa keyfine ne dersiniz? Masaj yağlarıyla vücudunuzu dinlendirin. Ardından hamam keyfi ile vücudunuzu rahatlatın. Vücudunuzdaki değişimi  hemen hissedeceksiniz. Ankaroma ile kendinize vakit ayırın ve şımartın…

İletişim Bilgileri:

Bay: 0312 344 54 34

Bayan: 0312 344 33 35

 

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir