Anneler Günü: Mayıs Ayının En Tatlısı!

03 May 2017

 

Kaç yaşlarında olursak olalım, anne sıcaklığını hissedebiliyor olmak hepimizin için mucize bir duygudur. Art niyetsiz, karşılıksız, hiçbir bedel beklemeyen kocaman bir sevgi ile bizleri karşılayan annelerimize teşekkür etmek ya da kelimelerle varlığının özel olduğunu anlatmak imkansız biliyoruz ama, küçük birkaç hediyeyle yüzlerinde içten bir gülümseme sağlayacağımızı da biliyoruz.

Anneler Günü, zihnimize çocukluk yaşlarımızdan itibaren ‘Mayıs ayının ikinci Pazar günü Anneler Günü!’ söylemiyle sevimli bir şekilde kazındı. Okul zamanlarınızı hatırlayın; heyecanla çizdiğiniz tatlı resimlerle, bahçelerden kopardığınız çiçeklerle koşar adım onların yanına gittiğiniz anları… İşte tam o anlardaki saf heyecanla geçireceğiniz mükemmel bir Anneler Günü olmasını istiyoruz!

Her ne kadar onlar ‘masraf yapma’ deseler de biliyoruz ki, içten içe hoşlarına gider güzel hediyeler almak. Bunun için ise, Modanisa zarif bir Anneler Günü koleksiyonu sunuyor sizlere. Birbirinden şık şallar, eşarplar, çantalar, ayakkabılar ve çok daha fazlası! Siz de bu özel günü annelerinizle birlikte ‘yenilenme günü’ ilan edin ve birlikte en şık kombinlerinizi hazırlayın.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir