Annelerin Okul Telaşı

03 Kas 2016

 

Annelerin okul telaşı tüm hızıyla devam ediyor. Çocuklarımızı okula bırakma zamanı, günün en hızlı olmamız gereken zamanı. Sabah erken kalkar, çocukların kahvaltısını hazırlar ve servise bırakmak için zamanla yarışırız. Çoğumuz, çocuğumuzu okula kendimiz bırakacağımız için, sabah giydiğimiz kıyafetin dışarıda da giyilebilir olmasını istiyoruz. Okuldan sonra market alışverişi veya arkadaşlarımızla bir araya gelmek istiyorsak, her duruma uygun seçimler yapmak gerekiyor.

Her zaman olduğu gibi, çabuk hazırlanmamız şart. Ancak bu, mümkün olmayabiliyor. Gardırobun başında ne giyeceğimizi düşünmek zaman alıyor. Birbirine uyumlu ve rahat parçalar arıyoruz. “Kurtarıcı” denilen bazı parçalar, burada devreye giriyor. Peki bu kadar sık kullanılacak bu parçalar ne kadar kaliteli? En iyi fiyata kalite beklentimizi ne kadar karşılıyorlar?

Bu gibi soruları sormanıza gerek kalmayacak, indirimli, kaliteli ve şık parçaları sizler için seçtik.

cocuklarimizi

Ferace modelleri, artık daha fazla çeşitliklere sahip. Bir an önce giyinip okul yoluna düşeceksek, veya çocuklarımızı servise bırakacaksak, kolayca giyilebilir olmalı. Her an dışarı çıkabileceğimiz tarzda bir parça arıyorsak mümkün olduğunca sade olmalı. Bu ferace modeli hem sade hem de fermuarlı oluşu ile çok pratik. Okuldan sonra diğer velilerle oturup kahve içebilecek kadar da şık.

İncelemek için tıklayın.

okula

Bazı hanımlar, sabah güneşini kaçırmadan biraz yürüyüş yapmayı da tercih edebiliyor. Pamuklu kumaşla, spor yaparken teri emiyor bu sebeple bunaltmıyor. Sabah koşturmacası içinde daha rahat hareket etmemizi sağlayacak tesettür eşofmanları,  spor dışında da kullanılabilir modellerle her zevke uygun.

İncelemek için tıklayın

birakma

Sabahın erken saatlerinde gün ışığından çok, soğuğu hissedenlerden iseniz, sırtınıza atacağınız bir parçaya eliniz gider. Pançolar, bu durumlar için birebir. Sırtımıza alacağınızı da düşünürsek, pançoların da kolay giyilebilir olması gerekiyor. Bu triko panço ile sıcak bir sabah, sizleri bekliyor.

İncelemek için tıklayın.

zamani

Kapımızın yakınlarında bulundurduğumuz, kırışmayan bir şal veya eşarbımız muhakkak vardır. Ancak her zaman kırışmayan ve şık duran bir şal veya eşarp bulmak mümkün olmayabiliyor. Bu şal, ince koton yapısı ile her an elinizin altında olmaya hazır.

İncelemek için tıklayın.

pardesu-modelleri

 

Pardesü olmazsa olmaz diyen hanımlar model seçiminde de oldukça titiz. Pardesü, günlük hayatta büyük bir kolaylık sağlıyor. Giy çık denilen parçaların başında gelen pardesü, seçim yapmakta zorlandığımız dış giyim parçalarından biri. Kumaş kalitesi, ve model seçimi zorlanmamızın nedenlerinden bazıları.

Bu pardesü, zarif modeli ve likralı kumaşı ile daha rahat hissettirecek. Renk çeşitleri ve indirimli fiyatı ile çifte avantaj sağlayan bu pardesüyü aşağıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

İncelemek için tıklayın.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir