Annenize En Özel Hediye Kampanyası Modanisa.com’dan Geliyor!

29 Nis 2015

Muhafazakar giyimin Türkiye’deki lider markası Modanisa, Anneler Günü’nde özel büyük bir kampanyaya imza atıyor. Modanisa’dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, ev tekstilinin lider markalarından English Home’dan 100 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.

2011 yılında kurulan, bugün 57’den fazla ülkeye sunduğu 30 bin çeşit ürün ve 300’ü aşkın marka ile Türkiye’nin ilk ve dünyanın ise; en büyük muhafazakar giyim alışveriş sitesi olan Modanisa, Anneler Günü’ne özel hazırladığı büyük kampanyayla moda tutkunlarını sevindiriyor.

Modanisa_Anneler_GunuYURT DIŞINDAKİ MÜŞTERİLERE AYRI KAMPANYA  

Şıklığına önem veren hanımların ilk tercihi olan Modanisa’dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, English Home’dan 100 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. English Home’dan 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan hediye çeki 10 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilir.

57 ülkeye satış yapan ve birçok ülkede tesettürlü hanımların tercihi olan Modanisa, yurt dışındaki müşterilerini de unutmadı. Modanisa, 75 Euro ve üzeri alışveriş yapanlara 37 Euro değerindeki Karaca markalı ipek eşarp hediye edecek.

Kampanya hakkında detaylı bilgiyi http://goo.gl/XySpmN linkinde bulabilirsiniz.

Modanisa_Anneler_Gunu

Modanisa_Anneler_Gunu Modanisa_Anneler_Gunu Modanisa_Anneler_Gunu

Modanisa.com, modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş bayanların, kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği Türkiye`nin ilk online moda ve alışveriş sitesidir. Muhafazakar giyimin seçkin markaları ve ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları, yüz binlerce kadına modanisa aracılığı ile ulaşmaktadır. Yurt içi ve yurt dışından ayda 2 milyondan fazla kadın, günlük tesettür giyim, gece kıyafetleri, şal, eşarp ve aksesuar ihtiyaçları için modanisa.com`u ziyaret edip, son moda trendleri hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır.

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir