Annenize English Home'dan Seçeceğiniz En Güzel Hediyeler

05 May 2015

Herkese yeniden merhaba, anneler günü hediye önerilerine tam gaz devam ediyoruz. İlk çıktığı günden beri İngiliz country tarzını ülkemizde en başarılı şekilde biz alıcılara sunan English Home ev ürünlerinde en sık tercih ettiğim markalardan birisi. Özellikle ev aksesuarı ve tekstil ürünlerini çok severek kullanıyorum. Bu yüzden sizlerle de English Home‘dan beğendiğim bir kaç hediye seçeneğini paylaşmak istedim.

M019784_large

English Home‘da en öne çıkan materyallerden birisi şüphesiz ferforjeler. Bu tepsinin küçük boy beyazını ben makyaj masamın üzerine asmak için geçtiğimiz yıl almıştım, hala da çok severek kullanıyorum.

 

 

 

M021054_large

Markada en sık kullanılan desenlerden olan gül benim için English Home‘la yeni bir anlam kazandı. Doğru renk ve boyutla gülün ne kadar modern ve şık olabileceğinin kanıtı olan bu pikeye bayıldım. Yaz aylarında insanın içini açacak.

 

 

 

,

Son bir iki senedir birçok yerde terzi mankenlerinin farklı yorumlarını ve muadillerini görüyoruz. Dilsiz uşak olarak da kullanılabilecek olan bu mankene takı da asmak mümkün. Annenizin tuvalet masasının yanında boş duran bir köşe varsa ona ne alacağınızı buldunuz sanırım.

 

 

 

M016411_largeYıllarca yabancı sitelerde ve yayınlarda görüp iç geçirdiğim kitap destekleri sonunda Türkiye’de de yaygınlaşmaya başladı. Evimin en değerli yeri kütüphanesi diyen annelere bundan daha güzel bir armağan var mı ki?

 

 

 

M015540_largeMavi beyaz Churcill porseleni vari desenler bu sezon ev tekstilinde ön planda. Eve belli bir ağırlıkla beraber renk katmanın en güzel yollarından birisi bu desenleri kullanmak. Aynı zamanda yaz=deniz deniz=mavi denklemi ile anneniz odasına her girdiğinde yazı hissetsin istiyorsanız da bu takıma göz atabilirsiniz.

 

 

 

M018394_large

El dokuma halının yeri daima farklıdır. Ancak fiyatı da buna oranla yüksek olduğu için her ne kadar sevsek de yanına yaklaşamadığımız el dokuma halılara ekonomik bir soluk getirmiş English Home.

 

 

 

Ayrıca anneler gününe özel Modanisa ve English Home kampanyası ile Modanisa‘dan yapacağınız 100 lira ve üzeri alışverişlerinizde, English Home online mağazada harcamanız için 100 lira hediye! Kampanya detayları için tıklamayı unutmayın.

header_3

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Yorumlar

  1. […] Sizde annenize ne hediye alacağınıza henüz karar vermediyseniz, anneler günü hediye önerileri… […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir