Appleline ile Gömlek Tunikler

04 Tem 2017

 

Yaz kendini göstermeye başladığı zaman ferah kıyafetler her zaman kurtarıcımızdır. İnce, rahat ve iç göstermeyen parçalar favorimiz haline gelir. Bunun için en ideali pamuklu kıyafetler olacak. Yaz aylarında neminizi alır ve serin tutarak teninizi korur. Pamuklu kıyafetlerin daima böyle bir özelliği vardır. Hem nemi çeker, hem de serin tutmayı sağlar. O yüzden koton tunik gömlekler kurtarıcı parçalarınızın başında gelecek. Birbirinden şık, spor ve tarz gömleklerle gününüzü kurtarın. En güzel koton gömlekler Appleline sayesinde giyineceksiniz. Appleline tesettür giyim markasının 2017 yaz sezonu için hazırladığı gömleklere hep birlikte göz atalım;

Manşet ve önündeki patın renk geçişleri ile oldukça havalı duran gömlek yaka tuniklerin birçok rengi var. Rahatlığı ve şıklığı ile birlikte yazı keyifli geçirin.

Sağ göğsündeki nakışı ile spor şıklığın tadını çıkarın. Giymesi, kullanması ve güne hareket katması oldukça rahat edeceğiniz bir modeldir.

Gömlek modellerde klasik renklerden sıkıldıysanız bu rengi çok seveceksiniz. Yaza hareket katacak tadında bir renk seçimi sizleri bekliyor.

Her çizgisi ayrı bir hava katan gömleklerin renkleri ve desenlerinden birkaç model seçmelisiniz. Yazın sıcaklar da tek gömlek yetmez. Özellikle bu koton gömlekler işinizi çok görecek. Pamuk oranı oldukça fazla olan gömleklerin rahatlığını bütün yaz yaşayın. Vücudunuza uyum sağlayacak ve hareket alanınızı kısıtlamayacak yapısı ile bir an önce tercih edin. Özellikle nakışlı modeller havanızı daha da değiştirecek niteliktedir.

Appleline tesettür giyim tunik modellerine Modanisa.com‘dan ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir