Arakanlı Müslümanlar, yardımlarınızı bekliyor!

29 Eyl 2017

 

”Arakan için bir el de sen ver!”

Yüzlerce yıldır baskı altında sürdürülen bir yaşam, her geçen gün şiddeti artan saldırılar, kayıplar, göçler ve daha niceleri…

Arakanlı Müslümanların, bu ciddi hayatta kalma mücadelelerine ve bölgeden yükselen sessiz yardım çığlıklarına kayıtsız kalmaksa, mümkün değil.

‘Arakan için bir el de sen ver’ sloganıyla yola çıkan Harem-i Hürrem Ahu Organizasyon, 26 Ekim tarihinde Hürrem Ahu ile dev bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaya hazırlanıyor. Tekstil sektörünün öncü markalarının ve birçok sanatçının dahil olacağı organizasyon Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek.

Katılımcıların büyük bir bölümünün belirlendiği ve hala yoğun katılım talebi gören etkinliğe Kızılay Kadın Kolları Başkanı Zerrin Menteşeoğlu da destek veriyor. Tüm gelir ise Kızılay aracılığıyla Arakan’a iletilecek.

Özel stantlar, sektörün öncü isimleriyle söyleşiler, Niran Ünsal, Aslı Hünel, Lara, İpek Acar, Sevda Türküsev ve Umut Akyürek gibi sanatçıların ve yazarların da destek olduğu ‘Arakan için bir el de sen ver’ projesi için geri sayım başladı.

Unutmayın, katılımınız sizden çok uzaklarda yaşayan bir kişinin hayatta kalma mücadelesi için büyük bir umut niteliğinde. Mutlaka takvimlerinize ekleyin.

Etkinlik, 26 Ekim 2017 Pazar günü, 09:00 – 22:30 saatleri arasında Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecektir.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir