Armanda Tekstil

03 May 2015

Armanda, Asude Tekstil olarak başladığı hayatında ilk olarak ipek eşarp ağırlıklı tekstil ürünlerinin imalat ve toptan satışıyla hizmete başlamış. Kuruluşlarından 11 sene sonra yola ipek şal ve eşarplar için Armanda, diğer kumaş türleri içinse Kroren olarak devam etmeye başlamış.

Armanda ipek şal ve eşarp üzerine yoğunlaşan bir marka. Fazla kola dağılmaktansa iki ana dal üzerinde yüksek kalitede ürünler üretiyor ve alıcılarına sunuyor. Çift taraflı ve düz ipek şalları ile şal seven tesettürlü bayanların bütün ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Üst sıradaki mor şalı yakından gördüm ve tek kelime ile bayıldım moru seven bayanların aşık olacağı bir renk olduğunu düşünüyorum.

Canlı ve parlak renklerden tutun, pastellere kadar uzanan geniş bir renk yelpazesine sahipler. Yine aynı şekilde simli ve desenli ipek şalları da mevcut. Burada ise favorim lila rengi olan, bu şalla baharda açan leylakların müjdecisi olmaya ne dersiniz?

Armanda-Esarp-ModelleriBaşörtüsünde belki de en sıkıntılı şeylerden birisi yüksek kaliteye sahip düz eşarplar bulabilmek. Desenli modellere çok fazla yer verilse de düz ya da sade desenli modelleri her markada bulmak mümkün olmuyor ne yazık ki.

Armanda bunu da düşünmüş ve koleksiyonunda birbirinden güzel düz ve sade eşarplara da yer vermiş. Armanda yüksek kaliteyi uygun fiyata sunan markalardan birisi olarak her bütçeye uygun çeşit çeşit ürüne sahip. Armanda şal ve eşarp modellerini denemenizi tavsiye ederim.

Sevgiler.

 

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir