Armanda Tesettür

11 Nis 2015

Örtü, tesettürlü bir bayanın en güzel süsüdür. Hiç şüphesiz şık olmak kadının doğasına ait. Bu yüzden tesettürlü kadınlar örtüleriyle şık olurlar. En güzel markaların başında gelen Armanda ipek şal, eşarp modelleri sayesinde kadınların gönlünü kazanıyor. Elbette tamamen %100 ipek şallar yok. İpek karışımlı ve akrilik olan şallar, eşarplarda tasarlayarak herkesin bütçesine hitap etmenin yollarını arıyorlar.  1993 senesinde kurulan firma ilk olarak ipek eşarp ağırlıklı sektöre adım atıyor.  Sektöre Asude Tekstil Eşarp Sanayi ve Limited Şirketi olarak giriş yapması, imalat edip toptan satış yapmasının ardından çok yol kat etti. 2004 senesinde de markalaşma yolunda Armanda ipek şal markası ile sektör de de adını duyurarak büyümeye, yenilik aramaya hızla devam ediyor. Polyester gibi daha farklı mamüllerle elde ettiği eşarpları Kroken markasıyla tescil ettirdi. Markanın rengarenk şalları ve eşarpları her sezon yeni renkleriyle yenilenmesi, kaliteli olmasından dolayı yoğun ilgi görmektedir. Güzel ipek şalları tüm tesettürlü hanımların vazgeçilmezidir. Şal günlük ya da özel olarak davetlerde kullanımı rahat, şık olduğu için bir numaradır.

armanda-gri-duz-sal-8495-24-B

 

Desenli şallardan çok tek renk olanlar yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

armanda

Çift renk şallar ise; birçok kıyafetle kombinleme fırsatı sunuyor.

armanda-yesil-ipek-sal-8822-26-B

Yeşili kim kullanmak istemez? Elbette ipek tutkunu olan tüm bayanlar zümrüt yeşiline hayır diyemez.  Sadece %100 ipek şal ve eşarplar tasarlamadığından birçok bütçeye ulaşmaya çalışması en güzeli.

FB,4870,18,armanda-18-ipek-sal-armanda-18-ipek-sallar-armanda-3203-11

%18 ipek % 82 akrilik şal modelleri de yoğun olarak tercih ediliyor. Puanlı olan bu model %18 ipek karışımı olduğu için duruşundaki tokluğu vermeniz kolaylaşacak.

FB,4950,19,armanda-18-ipek-sal-armanda-18-ipek-sallar-armanda-3203-29

Karışımı olan şallarını kullanmayı seven hanımlar Armanda ile tarzını yakalayabilir.

Renk renk, desen desen eşarplar, şallar Armanda ile hayat bulmaya devam ettikçe tesettürlü bayanların gözdesi olmaya devam edecek. 35 lira ile 100 lira arasında şalları, eşarpları bulmak mümkündür. İpek karışımlı şal ve eşarplar %100 ipek olanlara göre fiyatı düşüktür. Kalitesi, tok duruşu, sezonun her rengini barındırması sayesinde herkes Armanda kullanabilecek.  Hala bu marka ile tanışmayan hanımlar bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir