Armine Elbise Modelleri

03 Nis 2017

 

Armine, tesettür giyimin en köklü ve aynı zamanda en dinamik markalarının başını çekiyor. Özgün ve yenilikçi tarzı,  her kullanım alanındaki arayışınızı giderecek anahtar parçaları ve en önemlisi de kalitesi ile binlerce kadını giydiren markanın bu sezon elbiseleri ön plana çıkıyor. Ben de sizler için Armine elbise modelleri arasından en beğendiklerimi derledim.

 

Türk kadınını hem manevi anlamda hem de fiziki özellikler açısından çok iyi tanıyan Armine; kalıpları ile bizlerin hassasiyetlerine özen gösteriyor ve bu çizgide ürünler hazırlıyor.  Uçuşan şifon detaylar, piliselerle hareketlendirilen düz elbiseler ve küçük zarif detaylar ile bezeli modeller şıklık ve zarafet timsali adeta.

İlkbaharda artış gösteren davetler, düğünler, mezuniyet törenleri ile özel gün elbiseleri arayışınızın arttığını biliyorum. İşter taş ve palet bezeli elbiseler isterseniz uçuş uçuş peşinizden koşturan pelerinler… Tercih sizin! Belki de bu sezon hızlıca yükselen brokar kumaşların sizi özel hissettirecek olmasından yana kullanabilirsiniz şansınızı.

Deri parça ile detaylandırılan minimal kesimli elbise ile farklılık arayışınız son bulacak, her ortamda şık ve özgür hissedeceksiniz. Şıklığınızdan ödün vermeden günlük ve sportif bir seçim yapmak isterseniz şifonla hareketlendirilip, gümüş payetle cep görünümü verilmiş elbiseyi tercih edebilirsiniz. Kloş kesim ve asimetrik kesim elbise de hem model hem kumaş özelliği ile güzel bir seçim olabilir. Bu kategorideki elbiseleri babet veya spor ayakkabılarla kombinleyip bir de bu sezon çok sık karşımıza çıkan sırt çantalarından takınca tarzınızı ortaya koyacaksınız.

Bir önceki Armine yazımız için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir