Armine Giyim 2015 Yaz Koleksiyonu İlk Kez Sadece Modanisa'da!

20 Şub 2015

Türkiye’nin en büyük tesettür giyim platformu olan Modanisa‘da yenilikler devam ediyor. Bu buz gibi havada içinizi ısıtacak Armine Giyim 2015 yaz koleksiyonu ilk kez ve sadece Modanisa‘da görücüye çıktı.

z-pileli-etek--erguvan--armine-giyim-107913-1

Canlı renklerin ve pastel tonların ağırlıkta olduğu koleksiyonda her zevke uygun parçalar var.  Yaz denilince şüphesiz hepimizin aklına canlı renkler geliyor.

z-cicek-desenli-elbise--lacivert--armine-giyim-107955-3

Her ne kadar bu kış renklerle daha barışık olsak da, bir yazın yerini tutmuyor elbet. Yaz sezonunun en popüler desenlerinden birisi çiçek, Armine Giyim bu trendi de atlamamış ve koleksiyonunda bu güzel parçalarla yer vermiş.

z-cizgili-tunik--yesil--armine-giyim-107939-1Benim koleksiyonda en çok hoşuma giden parça ise yukarıdaki çizgili tunik oldu. Renk ve desen kombinasyonuna bayıldım!

z-desenli-yelek--mavi--armine-giyim-107934-2Sezonun bir diğer trendi ise kuşaklar/kemerler. Bu trendi bu güzel yelek ve pantolon takımı ile yakalayabilirsiniz. Benim bu takımla ilgili en çok hoşuma giden şey ise, aynı kumaştan alt ve üst olarak çalışılmış olması.

*Fotoğrafların üzerine tıklayarak ürün sayfalarına ulaşabilirsiniz.

 

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir