ARMİNE'DEN ÇIRAĞAN SARAYI'NDA GÖRKEMLİ BİR LANSMAN

26 Ağu 2014

boutique-armine-lansman

Boutique Armine lansmanı, 8 Mayıs 2014 tarihinde Çırağan Sarayı’nda ünlü sunucu ve radyocu Cem Ceminay sunumu ile gerçekleştirildi. Muhteşem boğaz manzarası eşliğinde yapılan programda, koleksiyon davetlilerden tam not aldı. Davete bir çok ünlü tesettür giyim tasarımcısı, muhafazakar kadın dergileri ve tesettür giyim bayilikleri katılılım sağladı.

Muhafazakar moda sektörünün önde gelen firmalarından ARMİNE, yeni markası “Boutique Armine” ile sektörde farklılıkların öncüsü olmaya devam ediyor. Son yıllarda bayanlar arasındaki eğitim seviyesinin yükselmesi, sosyoekonomik yapının değişmesi, çalışma hayatında erkekler kadar hanımların da etkin hale gelmesini sağladı. Bu değişim, hanımların kıyafet tercihlerine yansıdı. Geçmişe göre daha sade, rahat ve bir o kadar da şıklık ön plana çıktı. Yeniliklerin öncüsü olan ARMİNE’de bu değişimi yakından takip edip Boutique Armine’yi oluşturdu. Boutique Armine; Sınırlı sayıda ürünler üretmektedir. Eşarptan, konfeksiyona her alanda kullanıcısını özel hissettirecek ürünler ortaya çıkarmaktadır. Gerek kumaş kalitesi, gerekse tasarımsal yönü ile farkını ortaya koymaktadır. Koleksiyonun adı “Minimal Dokunuşlar” olarak tanımlanmaktadır. ARMİNE’nin Altunizade mağazası Boutique Armine olarak faaliyetine devam edecektir. Bununla birlikte belli başlı lokasyonlardaki Armine Mağazalarında Boutique Armine’nin ürünleri görülebilecektir. Ayrıca Fatih, Ümraniye, Beylikdüzü mağazalarında ve online alışveriş sitesinden satışa sunulacaktır.

boutique-armine-lansman-16 boutique-armine-lansman

boutique-armine-lansman-2

boutique-armine-lansman-3 boutique-armine-lansman-4

boutique-armine-lansman-5 boutique-armine-lansman-6

boutique-armine-lansman-7 boutique-armine-lansman-8

boutique-armine-lansman-9

boutique-armine-lansman-10 boutique-armine-lansman-11

boutique-armine-lansman-12

boutique-armine-lansman-13

boutique-armine-lansman-14

boutique-armine-lansman-15

Tesettür giyim sektörünün önemli isimleri Boutique Armine Lansmanı için Çırağan Sarayı’nda bir araya geldi. Boutique Armine Koleksiyonu büyük beğeni topladı.

Boutique Armine Koleksiyonunu incelemenizi tavsiye ederiz.

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir