Aysha Dergi Haziran Sayısı Raflarda Yerini Aldı!

26 Ağu 2014

aysha-dergi-haziran-sayisiAysha Dergi yeni sayısını okurlarına sunarken, Soma faciasını unutmadı. Aysha Dergi; “Dergimizin bu sayısını hazırlarken yaşanan Soma faciası, herkes gibi bizleri de yasa boğdu. Ülkemizi derinden etkileyen faciada ölen tüm güzel insanlarımızın “şehitlik” mertebesine kabul olmalarını, ailelerine ise sonsuz baş sağlığı diliyoruz.”

Aysha Dergi Haziran sayısı yine dopdolu. İşte dergi içeriğinden ayrıntılar;

Geçtiğimiz günlerde 67’ncisi gerçekleştirilen Cannes Film Festivali her açıdan yine kendinden söz ettirdi. Özellikle usta yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın “Altın Palmiye” ödülü kazanan Kış Uykusu filmi yüzümüzü güldürdü. Tüm oyuncuların Soma’da hayatını kaybedenler için yakalarına taktıkları siyah kurdeleleriyle üzüntülerini belirtmeleri bir duyarlılık göstergesiydi. Fransız sahillerinde gerçekleşen festival, kırmızı halı kareleri, bazı ünlülerin –ilgi çekici– açıklamaları ve her zamanki gibi “karşıt eleştirileri” ile geleneksel çalkantılar eşliğinde sona erdi.

Moda çekimlerimiz biraz etnik, biraz hippi, biraz da bohem kıyafetlerin rüzgârına kapıldı. Farklı olmayı tercih eden, kendi tarzını oluşturmak isteyenler, moda editörlerimizin vizöründen bir yolculuğa hazır olsunlar…

Yazın gelmesiyle birlikte tatil programları da hızlandı. Her ne kadar birçoğumuz tatil için ağustos ayına hazırlansak da, erken tatil yapacakları bir alışveriş telaşı tuttu. Güneş kremleri, çantalar, sandaletler stil sayfalarında sizleri bekliyor. Hem güneşin etkisini azaltan hem de ciltte neredeyse yok gibi gözüken fondötenler ‘Güzellik’ sayfalarında yerini aldı. Yaklaşmakta olduğumuz Ramazan ayı için şimdiden ferace önerilerimiz de var.

Kötülüğe karşı “iyilik”

Yanlışlığa karşı “doğruluk”

Zorluğa rağmen “cesaret”

Ve uzaklığa karşı “vefa”

sizler ve bizlerle olsun…

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir