Aysha Dergi Mayıs Sayısı Yine Dopdolu

26 Ağu 2014

aysha-dergi-mayis-sayisi-yine-dopdolu

Bir tutam beyaz…Yepyeni bir Mayıs ayından kocaman merhaba…

Aysha Dergi yeni sezona, yepyeni içerikleri ile harika bir sayıyla okurların karşısına çıkıyor. Havalar ısındı, laleler önümüzdeki yıl yeniden açmak için beklemeye başladılar bile. Doğa tüm yeşil tonlara hakim, olanca güzelliği ile bizleri çağırıyor. Tatil rotaları çizilmeye başlandı, alışverişler yapılıyor, bavullar kapı önündeki yerini almaya hazır. Selfie çılgınlığı ise son sürat, kahve keyfi, deniz kenarı keyfi derken birbirimizi teknolojiye emanet eder olduk…

Evlenmek için şüphesiz ki en güzel zamanlardayız. Yakında Serdar Ortaç ile dünya evine girecek olan ve Türk gelini olmaya hazırlanan bir isim İrlandalı manken Chole Loughnan ile düğün öncesi birlikte stüdyoya girdik. Audrey Hepburn stilinden etkilenerek gerçekleştirdiğimiz moda çekimlerimiz, beyaz rengin asaletini üstünde taşıyan Chole’de bir başka durdu desek yalan olmaz. Yeni evleneceklere, ev döşeyenlere yepyeni ve çok özel tasarımlarla farklı alternatifler sunan bir mağazadayız; Thanx.Co. Mağazanın sahibi ise iki kız çocuğu annesi, bugünün başarılı iş kadını Zeynep Ilıcalı. Dekorasyon konusunda oldukça iddialı olan Zeynep Hanım, kızlarını, anneliği ve iş yaşamındaki hızlı yükselişini anlattı.

Aynalı gözlük yine geri döndü. Kırmızı-siyah devam ama hemen peşinden siyah-beyazın muhteşem uyumu aklımıza geliyor. Orkide moru ise 2014 Mayıs ayına çok yakıştı. Artık okulundan mezın olan genç bayanlar, kıyafet mi arıyorsunuz? İşte bu noktada tam da olmanız gereken yerdesiniz. Aysha Dergi Mayıs sayısında stil sayfaları yine dopdolu bu ay.

Bir tek annem olsun bana bir şey olmaz, anneliği çok da güzel özetleyen bir slogan olmuştu. Değerlerinin ne bir güne, ne de bin güne eşdeğer annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyoruz ve önlerinde ya da yokluklarında dahi saygıyla eğiliyoruz…

Görüşmek üzere, sevgi ile kalın…

Aysha Dergi Mayıs Sayısını tüm bayilerden bulabilirsiniz.

 

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir