Bahar Akşamlarına Triko Modelleri

15 May 2017

 

Mevsimsel geçişlerin yaşandığı günlerde en zor olan şey, giyinirken ikilemde kalmak. Her sabah gardırobumuzun önünde seçim yaparken bir de havanın durumunu kontrol etmek zihnimizi oldukça yoruyor.  Peki, ne sıcak ne soğuk olan ara geçişlerin yaşandığı mevsimlerde neler tercih etmeliyiz? Çok ince ya da çok kalın giymememiz gerektiğini bizzat tecrübe ettiyseniz, ince trikolar kurtarıcınız olabilir. Trençkotlar dış kıyafetiniz, ince trikolar ise iç kıyafetiniz olarak size mevsimsel geçişlerin güzelliğini yaşatsın. Bahar akşamlarına eşlik edecek olan 2017 triko modellerine hep birlikte göz atalım;

Cep detayı olan ve hem spor, hem hafif klasik havası olan triko elbiseye ne dersiniz? Tek parça giyinerek rahat etmek isteyenler için oldukça ideal bir modeldir. Severek giymenizin yanında kendinizi huzurlu hissedeceğiniz bir tasarımdır. Giydikleriniz, bedeninizi yormamalı.

Triko spor takım, bahar akşamlarında zahmetsiz şıklığı getiriyor. Kloş dökümü ile spor bir şıklık elde edin.

Pantolonlarınızın üzerine triko tunikler istiyorsanız bu model tam size göre!

Gençler, spor giyinmenin verdiği öz güveni seviyor musunuz? O halde hiç kaçırmadan bu modeli temin etmeyi düşünebilirsiniz.

Akşam dışarı çıkacaksınız ama, üzerinize mont almak istemiyorsunuz… O halde triko kap ile güzel bir akşam geçirin.

Triko tunikler, kap modelleri ve triko elbiseler sayesinde bahar akşamları ve mevsimsel geçişleri dilediğiniz şekilde yaşayın. Kıyafet seçimleriniz hayatınızı kolaylaştırdığı sürece işlerinize daha çok odaklanırsınız.

Modanisa’dan triko elbise modelleri yazımızdan farklı modellere göz atabilirsiniz.

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir