Bahar Düğünlerine Hazır mıyız?

17 Mar 2015

Tesettür giyime yönelik günlük giysilerden, spor giysilere, iş kıyafetlerinden özel gün kıyafetlerine kadar geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren, bizlere bir tık uzaklıktaki Modanisa‘dan, bahar düğünleri için çok şık bir önerim olacak.

İlk renk özel günlerin vazgeçilmezi somon…  Minel Aşk imzasını taşıyan bu tasarım; o pullu payetli ağır elbiselerden sizi kurtaracak ve canlı ruh halinizi cicili bicili bir görüntüyle koruyacaktır. İnci düğme ve bebe yaka uygulaması olan bu elbisenin fiyatı ise sadece 250 TL.

z-romantik-elbise--somon--minel-ask-111101-1

Aman çok canlı olmasın da gelin gölgemde kalmasın diyen, dinginliği seven hanım kızlar için ”bej” rengi elbise çok uygun 🙂

z-romantik-elbise--bej--minel-ask-111102-1

Yok gelinlik beyaz, ben beyaz giymeyeyim düşüncesini zerre taşımayan, beyaz renkten asla vazgeçemeyen genç hanımlar için süper tercih 🙂

z-romantik-elbise--ekru--minel-ask-111103-1

Bahar’ın ruhumuzu aydınlattığı şu günlerde sizde sevdiklerinizin özel günlerini bu güzel kıyafetlerle aydınlatın 🙂

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir