Bahar Sepeti: Bu Bahar Ne Giyiyoruz?

25 May 2016

 

Bu bahar ne giyiyoruz? Sezonun başında trendleri konuşmuştuk. Şimdi ise yüzümüzü tamda güneşe dönmüşken bahardan yaza uzanacak trendler kendisini göstermeye başladı. Dolaplarımızı yenilemeye beş kala bu trendlere ve parçalara kulak vermenin tam da zamanı!

Esra-Sezis-Kigili

Bol Bol Kullanın!
Bol kollar stilinize bir romandan çıkmış havası katmakta birebir. Gündüz için biraz iddialı olsalar da, gece için kabarık kollu parçalar kesinlikle göz önünde tutulması gerekenler arasında yer alıyor. Düz bir elbiseyi sadece kol detayıyla hareketlendirebilir, olduğundan daha ihtişamı bir hava yakalayabilirsiniz. Ya da bol kollu bir gömlekle gündüz stilinizi gösterebilirsiniz.

Esra-Sezis-Kigili

Karıştırmak Birinci Kural!
Düzenli kombinlerle olan ilişkimi bir süredir çok iyi gitmiyor. Modacılarda bu konuda sokak modasının bu kararını destekliyorlar ve birbirinden farklı parçaların bir araya geldiği kombinleri podyumlara taşıdılar. Birbirinin renklerini içinde barındıran parçalar, benzer desenler ya da tamamlayıcı kumaşlar farklı parçaları bir arada kullanmamız için yeterli…

Esra-Sezis-Kigili Esra-Sezis-Kigili

Bir Kolej Klasiği…
Kolej stilinin olmazsa olmazı polo yakalar bir kez daha sokaklara çıkıyor. Sadece t-shitlerde değil bu kez elbiselerden ceketler; gömleklerden bluzlara kadar pek çok parçada kullanılıyorlar. Gün içinde rahatlıkla kullanım sağlayan bir parça elegan bir hava oluştururken aynı zamanda biraz da maskülen bir etki veriyor.

Esra-Sezis-Kigili

 

[wa-wps]
Paylaş

Muhafazakar modanın en çok takip edilen isimlerinden biri olan Moda ve Stil Danışmanı Esra Seziş Kiğılı; Ölçülü giyim için pratik stil önerileri, moda trendleri ve doğru kombinler için tavsiyeleriyle Modanisa Dergi ve tesetturgiyim.com'da takipçileriyle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir